Acun Ilıcalı, Survivor''da yarışacak ilk ismi açıkladı. İşte o isim..

Survivor''un ilk yarışmacısı belli oldu “Issız Adam” filmiyle tanınan Cemal Hünal, Survivor 2021''in ilk yarışmacısı oldu. TV8''in sevilen yarışma programı Survivor, yeni sezonu ile izleyiciler tarafından büyük heyecanla bekleniyor. Programın sunucusu olan Acun Ilıcalı bu sezonun ilk yarışmacısını sosyal medya hesabı aracılığıyla duyurdu.

Magazin 04.12.2020, 21:49 04.12.2020, 21:49
Acun Ilıcalı, Survivor''da yarışacak ilk ismi açıkladı. İşte o isim..

Yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran Survivor, yeni sezonu ile hayranlarını meraklandırıyor. Acun Ilıcalı bu sezonun ilk yarışmacısını sosyal medya hesabı aracılığıyla duyurdu. “Issız Adam” filmiyle tanınan Cemal Hünal, Survivor 2021'in ilk yarışmacısı oldu.

Survivor, pandemi döneminde televizyon ekranlarının en çok takip edilen programı olmuştu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2020'de şampiyon olan isim Cemal Can Canseven olmuştu.

 SURVIVOR 2021 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor yeni sezonunun başlangıç tarihi hakkında henüz açıklama yapılmadı. Yeni sezonun 16 Ocak ya da 23 Ocak gibi ekranlara geleceği belirtilmişti.

CEMAL HÜNAL KİMDİR?

 

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul Maçka Teşvikiye’de doğmuştur. Çocukluğu Maçka’da, dedesinin yaptığı ve kendi adını verdiği bir apartmanda geçti, Cemal Hünal Apartmanı’nda. Kerem adında bir erkek kardeşi var. Babası eki sanayicilerden Atilla Hünal’dır. Annesinin adı Vicki Hünal.

İstanbul’da Saint Benoit Fransız Lisesi‘nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından 17 yaşındayken 1993 yılında İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi.

Ardından Los Angeles Ucla Extension’da, Santa Monica Collage’da ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Üniversite hayatı boyunca da mutfaklarda çalıştı. Bulaşıkçılık, aşçılık, barmenlik yaptı. En son Los Angeles’da senaryo analistliği yaptı. 

2007 yılında “Ulak” filmi ile başladığı sinema kariyerinde, 2008 yılında çekilen “Issız Adam” filmiyle tanındı. 2007, 2009 yılları arasında Antakya’da çekilen “Asi” dizisinde oynadı. Antakya’da atları köpekleri olan bir köy evi var. Hünal, son olarak 'Tozkoparan' adlı dizide rol almıştı.

Yorumlar (0)
18
açık