Acun Ilıcalı takas yoluyla aldığı villayı satışa çıkardı

Acun Ilıcalı takas yoluyla aldığı villayı satışa çıkardı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz eylül ayında Kuruçeşme’deki lüks villasını iş adamı Mustafa Aktaş’a satmıştı. Mustafa Aktaş paranın yarısını peşin ödemiş, kalanını ise takas yoluyla tamamlamıştı. Acun Ilıcalı, Aktaş''tan takastan sahip olduğu villayı da satışa çıkardı.

Magazin 25.12.2020, 10:06 25.12.2020, 10:06
Acun Ilıcalı takas yoluyla aldığı villayı satışa çıkardı

Acun Ilıcalı, lüks villasını iş adamı Mustafa Aktaş’a satmıştı. Aktaş villanın parasının yarısı ödeyip  kalanını ise takas yoluyla tamamlamıştı. Ilıcalı, Aktaş’tan takas olarak aldığı villayı da elinden çıkarmak için satışa çıkardı.

Bir süre önce Kuruçeşme’deki villasını 16.8 milyon dolara  iş adamı Mustafa Aktaş'a satan Acun Ilıcalı, o satıştan takas yoluyla sahip olduğu Ulus Yeşil Evler’deki tripleks villayı da satışa çıkardı.

Boşanırken Şeyma Subaşı’na verdiği iddia edilen Kuruçeşme’deki villayı iş insanı Mustafa Aktaş’a satan Ilıcalı, bu satış için Aktaş’tan 8.4 milyon dolar nakit ile Ulus’taki villayı almıştı.

Üç katlı, havuzlu villa için 5 milyon dolar isteyen ünlü televizyoncu, 3.4 milyon dolar zarar etmiş gibi görünüyor. Dijital platformu için harıl harıl çalışan Ilıcalı'nın, gayrimenkullerini nakde çevirerek, belki de yatırımını büyütmeyi hedeflediği yorumu yapıldı.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu