Ahmet Kural''a şok üzerine şok... Bu kez Murat Cemcir de etkilendi!

Ahmet Kural''a şok üzerine şok... Bu kez Murat Cemcir de etkilendi! Sıla-Ahmet Kural arasında yaşandığı iddia edilen darp olayları sonrası Ahmet Kural şok üzerine şok yaşamaya devam ediyor, İddiaya göre, Ahmet Kural, çekimlerine hazırlandığı filmini de durdurdu ve televizyon projesi beklemeye alındı. Bu kararlardan sadece Ahmet Kural değil, partneri Murat Cemcir de etkilendi.

Magazin 11.11.2018, 16:58 11.11.2018, 16:58
Ahmet Kural''a şok üzerine şok... Bu kez Murat Cemcir de etkilendi!

Sıla-Ahmet Kural arasında yaşandığı iddia edilen darp olayları sonrası Ahmet Kural şok üzer,ne şok yaşamaya devam ediyor, İddiaya göre, Ahmet Kural, çekimlerine hazırlandığı filmini de durdurdu ve televizyon projesi beklemeye alındı. Bu kararlardan sadece Ahmet Kural değil, partneri Murat Cemcir de etkilendi. 

Sıla-Ahmet Kural arasında yaşandığı iddia edilen darp olayları ve ardından başlayan soruşturma sürecinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in, beş milyon lira kaybı olduğu iddia edildi.

Sıla 29 Ekim'de sevgilisi Ahmet Kural'ın şiddetine maruz kaldığını söyleyerek şikayetçi olmuştu. Ahmet Kural ise olay gecesi Sıla'nın evden gitmesi için yalvardığını söyleyip iddiaları reddetmişti. Bir banka, oyuncu ile yaptığı reklam anlaşmasını iptal etti.

Posta Gazetesi'nin haberine göre; Ahmet Kural, çekimlerine hazırlandığı filmini de durdurdu ve televizyon projesi beklemeye alındı.

Ahmet Kural ve partneri Murat Cemcir'le, 2019 için reklam anlaşması yapmayı planlayan bir deri ve ayakkabı firması son gelişmeler üzerine sözleşmeyi askıya aldı.

Bu kararlardan sadece Ahmet Kural değil, partneri Murat Cemcir de etkilendi. İkilinin toplam kaybı şimdilik beş milyon lirayı buldu.

Yorumlar (0)
21
açık