Arabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan yeniden hastaneye kaldırıldı

Hakan Taşıyan yeniden hastaneye kaldırıldı Geçtiğimiz aylarda sağlık problemleriyle gündeme gelen arabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan yeniden hastaneye kaldırıldı. Taşıyan, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Magazin 07.12.2020, 20:42 07.12.2020, 20:42
Arabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan yeniden hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz aylarda sağlık problemleriyle gündeme gelen arabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan yeniden hastaneye kaldırıldı. Karaciğer ve böbrek rahatsızlıkları olan sanatçı, tedavi altına alındı.

Taşıyan, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Daha önce organ nakline ihtiyacı olmadığı açıklanan Taşıyan’ın, organ nakline ihtiyacı olduğu tespit edildi ve kendisi için aranan B rh+ ve 0 rh+ kan bulundu.

HAKAN TAŞIYAN KİMDİR?

Hakan Taşıyan, çocukluk yaşlarından itibaren saza ilgi göstermiştir. Daha sonra babasıyla beraber düğünlere gitmiştir. Ufak yaşlardan beri müziğe ilgiliydi ve bu nedenle askerliğini yaptığı sırada söylediği şarkılarla komutanları sesini çok beğendi ve destekledi. Onların desteğini arkasına alan ünlü sanatçı ilk kasedini piyasaya çıkardı.

Önce İstanbul’da Unkapanı'nda bulunan bazı yapımcıların yanına gitti fakat o yapımcılar Müslüm Gürses’i taklit ettiğini düşünüp pek ilgi göstermediler. Bunun ardından Ankara'ya giden Taşıyan, ilk kaseti olan 'Hesabım Bitmedi' albümünü piyasaya çıkardı.

1997 tarihinde ise ikinci kasetini piyasaya çıkartmıştır. İkinci kasetinin ismi 'Sensiz İki Gün' oldu. Bu albüm sanatçının en iyi albümlerinden biri olarak raflarda yerini aldı. 1998 tarihinde 'Hesabım Bitmedi' 2001 tarihinde ise, 'Güz Gülleri' dizisinde rol aldı.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu