Arka Sokaklar 500. özel bölüm izle | Arka Sokaklar son bölüm hd izle | 501. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar 500. özel bölümü Kanal D''nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 500. özel bölümü ile ekranlara geliyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmesi olan Arka Sokaklar 500. özel bölümün kutlama havasında geçmesinde bekleniyor. Yıllardır ekranlarda sevenleriyle buluşan Arka Sokaklar 21 Aralık Cuma akşamı özel bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak. Arka Sokaklar 500. özel bölümü hd izlemek için haberimize bakabilirssiniz. Arka Sokaklar son bölüm izlemek için ve 501. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabı için detaylar haberimizde...

Magazin 21.12.2018, 16:05 21.12.2018, 16:05
Arka Sokaklar 500. özel bölüm izle | Arka Sokaklar son bölüm hd izle | 501. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar 500. özel bölüm izle... Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 500. bölümü ile ekranlara geldi. Fenomen dizinin son bölümü fragmanında özel bölüme vurgu Arka Sokaklar ekibi fragmanda, "Çok çatıştılar, çok çalıştılar; ama, hiç yorulmadılar! Bazen hüzünlendiler, bazen güldüler! Tam 500 bölümlük gururun sahibi oldular! Şimdi kutlama zamanı! Tam 500 bölümdür bizi bırakmayan sevenlerimize teşekkürler!" mesajını paylaştı. İzleyiciler Arka Sokaklar 500. özel bölüm izlemek için haberimize bakabilirsiniz. Arka Sokaklar son bölüm hd izlemek ve 501. bölüm fragmanı için işte detaylar...

ARKA SOKAKLAR 500. BÖLÜM

Ekip, Rus Mafyasının canlı canlı gömdüğü Ivana'yı kurtarmaya çalışıyor! Engin Müdür, uzun bir zamandır haber alamadığı Ivana'nın sağlığından endişe etmektedir. Ivana ise, çökertmeye çalışılan Rus Mafyasının eline düşmüştür. Mafya onun için infaz emrini verir. Bunu yerine getirecek olan adam onu bir tabuta koyarak canlı canlı gömer. Tabuta ise 20 saatlik oksijen tüpü koyar. Ekibe bir video gelir ve Ivana'nın akıbeti ortaya çıkar.

ARKA SOKAKLAR 499. BÖLÜM

Zeyno'nun hala kayıp olması sinirleri germeye başlıyor. Özellikle Pınar bu durumdan kötü etkileniyor. Suçu kendisinde bulan Pınar, ekibin getirdiği "Zeyno yaşıyor" haberini umursamadan canına kıymaya kalkıyor. İlkinde Ali onu engellese de yaşadığı ağır travmadan dolayı ikinci kez intihar ediyor.

Rıza Baba, üstüne atılan suçlardan aklanıyor ve hapise girmekten kurutuluyor. Fakat, emekli olma kararı alarak ekibini üzüyor.

ARKA SOKAKLAR 498. BÖLÜM

Ekip, çete tarafından kaçırılan Zeyno'yu bulabilmek için tüm imkanlarını zorluyor. Ali ve Pınar hem Rıza Babanın, hem de kızlarının akibeti yüzünden perişan zamanlar geçirmektedirler. Tek tesellileri Rıza Babanın gözlerini açması olur. Sıra Zeyno'yu bulmaya gelir. Bu sırada emniyete bir video gönderilmiştir. Videoda Zeyno'nun görüntüleri vardır. Görüntülerde Zeyno'nun çete tarafından vurulduğu görülür. İzleyen herkes büyük şok yaşar.

Ekip büyük bir operadsyonla çetenin elebaşlarını yakalar. Rıza Baba, torununun öcünü almak için sorgu odasına gizlice girer. Silahını kafasına dayadığı çetenin patronu onu şok eden bir haber verir.

ARKA SOKAKLAR 497. BÖLÜM ÖZET

Rıza Babanın içeriye düşmesine neden olan çetenin patronu, son olayda kaybettiği silahların öcünü almak için Ali'nin kızı Zeyno'nun kaçırılma emrini veriyor. Bu kaçırılma olayını da cezaevindeki Rıza Babaya iletiyor. Rıza Baba torununun kaçırıldığını öğrendikten sonra kalp krizi geçiriyor. Hastaneye götürülüp, hemen ameliyata alınıyor. Zeyno'nun kaçırılmasından dolayı perişan olan ailesi ve ekip arkadaşları bu haberi aldıktan sonra ikinci şoku yaşıyorlar.

Ekip, zaman kaybetmeden Zeyno'yu bulmak için harekete geçiyor. Ellerindeki delilleri ve yakaladıkları çete elemanlarından yavaş yavaş Zeyno'nun tutulduğu yeri bulmaya yaklaşıyorlar. Bu sırada ekip, öfkeden gözü dönen Ali'yi tutmaya ve operasyonların başarılı gitmesine çaba harcıyor. Çetenin patronu ekibin eline geçirdiği silahlar ile Zeyno takasını önerince ekip düşünmeden kabul ediyor. Silahlar teslim edildikten sonra Zeyno'nun adresini öğrenen ekip zaman kaybetmeden o yere gidiyor. Ali, kızına kavuşacak olmanın düşüncesiyle ekipten ayrı hareket ediyor ve onu kötü bir sürpriz bekliyor!

13. SEZONA GİRERKEN ARKA SOKAK OYUNCULARI İLE RÖPORTAJ

Kanal D’nin sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam 500’üncü bölümüyle ekrana gelecek. Bu yıl 13’üncü sezonu yayınlanan dizinin başrol oyuncularından Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan, “Arka Sokaklar” ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

13 sezon önceki canlandırdığınız karakterle şimdiki arasında ne gibi farklar var?

- Zafer Ergin: 13 yaş daha gençleştim!

- Şevket Çoruh: Artık sarışın ve mavi gözlüyüm...

 Şaka bir yana yorgunluk, yaşlanma ve fenomen bir dizinin daha da büyüyen bir parçası olma dışında hiçbir fark yok.

- Özgür Ozan: 13 sezon önce gençtik tabii.

O zamanlar tek çocuk babasıyken şimdi iki çocuk babasıyım.

Oyuncu olarak yaptığım işte oldukça uzun bir yol katettim. 500 bölüm olan bir “Arka Sokaklar” var artık.

◊ Aklınıza kazınan, en sevdiğiniz “Arka Sokaklar” sahnesi hangisi?

- Zafer Ergin: Hepsi birbirinden güzel, bir tercih yapamayacağım, yapmamalıyım.

Aklımda kalan birbirinden özel sahneler var.

Konuk oyuncu olarak gelen arkadaşlarımla paylaşımlarımız var.

İki sezon önce vurulduğum sahnelerden mi bahsedeyim, daha yeni hapishaneye düştüm, torunumu kaçırdılar ondan mı...

Yani say say bitmez.

 Diyeceğim o ki, 500 bölümdür her sahne aklıma kazındı.

- Şevket Çoruh: Belki klişe olacak ama o kadar çok ki, hangisini söylesem yazarımıza, yönetmenimize, oyuncu arkadaşlarıma haksızlık olur.

- Özgür Ozan: En etkilendiğim sahnelerin başında Mesut’un vurulup öldüğü ve buz tedavisiyle geri geldiği sahnedir.

Seyirci de en az benim kadar etkilenmiştir sanırım.

MESUT KAÇ! BU DİZİ SENİ GÖMECEK

◊ Sizce Türker İnanoğlu’nun sektördeki en büyük farkı nedir?

- Zafer Ergin: Onun zekası ve bilgisiyle yaptığı yapımları görüyorsunuz.

Üzerine daha ne söylenebilir? Yeşilçam efsanesi...

- Şevket Çoruh: Tecrübe... Bence Türker abi duruyordu, sektörü onun çevresine ördüler.

Yani o kadar işin başından beri var.

Bu kadar tecrübe elbette bir fark yaratacaktır.

- Özgür Ozan: Türker İnanoğlu’nun sektördeki yerini bilmeyen yoktur sanırım.

Türker İnanoğlu için oyuncunun yeteneğinden çok nasıl insan olduğu daha önemlidir.

Sizinle sohbet ederken oturmanıza kalmanıza, ahlakınıza dikkat eder.

◊ 500 bölüm önceki rolünüze bir şey söylemek isteseniz bu ne olurdu?

- Zafer Ergin: Aferin, iyi bir dizi seçmişsin!

- Şevket Çoruh: Mesut kaç! Bu dizi seni gömecek oğlum!

- Özgür Ozan: 500 bölüm süreceğini bilsem Hüsnü Çoban’a da Özgür Ozan’a da aynı şeyi söylerdim: Keşke bir krediye girseydin!

Ekipte en komik kim?

 ◊ Zafer Ergin: Özgür Ozan

◊ Şevket Çoruh: Özgür Ozan

◊ Özgür Ozan: Ozan Yurdakul

En dakik kim?

◊ Zafer Ergin: Tabii ki ben!

◊ Şevket Çoruh: Ben

◊ Özgür Ozan: Ben

En heyecanlı kim?

◊ Zafer Ergin: Merve Oflaz

◊ Şevket Çoruh: Genç oyuncu arkadaşlar

◊ Özgür Ozan: Tunç Oğuz

En sessiz kim?  

◊ Zafer Ergin: Bizde herkes sesli!

◊ Şevket Çoruh: Genç oyuncu arkadaşlar

◊ Özgür Ozan: Öyle biri yok

Yorumlar (0)
26
açık