Aynur Aydın: Erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım

Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen şarkıcı Aynur Aydın, 16 yaşından beri erkeklerin ilgisini çeken bir kadın olduğunu söyleyerek, "Bunu güzelliğimle değil, zekamla başarıyorum" ifadelerini kullandı.

Magazin 29.05.2021, 22:17 29.05.2021, 22:34
Aynur Aydın: Erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da magazin gündemine gelen Aynur Aydın, Emel Yalçın'ın Milyon TV'de yayınlanan programına konuk oldu. 35 yaşındaki şarkıcı, özel hayatıyla ilgili sorulan sorulara çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aynur Aydın, Emel Yalçın'ın "Aynur sürekli röportajlarında rakiplerinin yoluna taş koyduğundan, seni engellediklerinden bahsediyorsun neden?" sorusu üzerine "Hala böyle düşünüyorum, belki erteleyebildiler ama engelleyemediler" dedi.

"Z KUŞAĞIYLA ARAMDA GÜÇLÜ BİR BAĞ VAR"

Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Aydın, "Aslında herkesin zorlandığı konuda ben Twitter sayesinde başarılı oldum" dedi. Bu başarının sebebini de açıklayan ünlü şarkıcı, attığı tweetlerin yüzbinlerce etkileşim almasının sebebi olarak Z kuşağı ile arasında çok güçlü bir bağ kurduğunu hatta Z kuşağının kendisini ünlü yaptığını söyledi. Aydın, Z kuşağının gerçek olan her şeye reaksiyon gösterdiğini ve onları kandırmanın kolay olmadığını zeka sevdiklerini de belirtti.

"HER ZAMAN ERKEKLERİN İLGİSİNİ ÇEKEN BİR KADINIM"

Aynur Aydın, kendisine sorulan "Aynur çok güzel bir kadınsın, eminim taliplerin de çoktur, hiç magazin haberlerinde seni sevgilinle göremedik. Sektöre girdiğinden beri hiç sevgilin olmadı mı, yoksa saklamayı mı iyi başardın?" sorusuna da şaşırtan bir cevap verdi.

Ünlü şarkıcı verdiği cevapta, "16 yaşımdan beri her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım. Bunu sadece güzelliğimle değil, sanırım zekamla da başarıyorum. 'Hiç sevgilin olmadı mı?' dersen, bence saklamayı iyi başardım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
28
parçalı az bulutlu