Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı''ndan şok itiraf! İlişkilerini neden gizlediler?

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı''ndan şok itiraf! Survivor 2020 yarışmasının ardından aylarca inkar ettikleri ilişkilerinin öpüşme videoları ile ortaya çıkmasından sonra Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı çiftinden ilişkilerini neden gizledikleri hakkında açıklama geldi.

Magazin 26.12.2020, 12:32 26.12.2020, 12:32
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı''ndan şok itiraf! İlişkilerini neden gizlediler?

Survivor 2020 yarışmasının ardından aylarca inkar ettikleri ilişkilerinin öpüşme videoları ile ortaya çıkmasından sonra Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ilişkilerini neden gizlediklerini açıkladılar.

'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de mücadele eden Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz temmuz ayında final yapan yarışma sonrası sevgili olmuştu.

Aylarca inkar ettikleri ilişkileri sosyal medyaya sızdırılan öpüşme videosu ile ortaya çıkan ikili, çektikleri youtube videosuyla ilişkilerinin PR (reklam) çalışması olmadığını ve neden gizlediklerini açıkladılar.

"NİSA'NIN BABASI İSTEMEDİ" 

Barış Murat Yağcı, Nisa'nın babasının bu ilişkinin ortaya çıkmasını istememesinden kaynaklı bu şekilde hareket ettiklerini söyledi.

Ünlü oyuncu, "Nisa’nın ailesi 'kendi içinizde yaşayın, dışarıya çok fazla gözükmeyin' demişti. Böyle istediği için ben de normal karşıladım ve koruma içgüdüsüyle yaklaştım" dedi.

Yorumlar (0)
24
parçalı bulutlu