Beyazıt Öztürk''ün reklam filminden alacağı para dudak uçuklattı

Beyazıt Öztürk''ün reklam filminden alacağı para dudak uçuklattı O Ses Türkiye''nin geçtiğimiz sezon 4 jürisinden biri olan Beyazıt Öztürk, programdan bölüm başına aldığı parayla çok konuşulmuştu. Yarışma döneminde diğer jürilerden daha fazla kazanan Beyazıt Öztürk, Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından biriyle daha anlaşma yaptı.

Magazin 19.12.2020, 16:53 19.12.2020, 16:53
Beyazıt Öztürk''ün reklam filminden alacağı para dudak uçuklattı

O Ses Türkiye'nin jürisilerinden biri olan Beyazıt Öztürk, programdan bölüm başına aldığı parayla çok konuşulmuştu. Şimdi ise ünlü sunucunun bir reklam filmi için yaptığı anlaşmadan  6 milyon TL alacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıllarda birçok markanın reklam filmlerinde oynayan Beyazıt Öztürk,  geçen aylarda sadece Avrupa’da satılan yerli bir sucuk markasının reklamında Cengiz Bozkurt’la beraber kamera karşısına geçmişti. 

Ünlü sunucu bununla da kalmadı, Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından biriyle daha anlaşma yaptı. Beyazıt Öztürk'ün, yapılacak olan anlaşmadan 6 milyon TL alacağı öğrenildi. Öte yandan Beyaz, İbrahim Büyükak’la Acun Ilıcalı’nın yılbaşında açacağı dijital platform için bir de program hazırlayacak. 

Yorumlar (0)
16
açık