Britney Spears evlendi, eski eşi düğünü basmaya çalıştı

Ünlü şarkıcı Britney Spears’ın sevgilisi Sam Asghari ile Los Angeles’te düzenlenen düğününe, şarkıcının 2004’te 55 saat evli kaldığı Jason Alexander’ın evliliği engelleme girişimi damga vurdu.

Magazin 10.06.2022, 08:55 10.06.2022, 09:01
Britney Spears evlendi, eski eşi düğünü basmaya çalıştı

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Britney Spears, nişanlısı Sam Asghari ile dün Los Angeles'te düzenlenen bir törenle evlendi. 

Hamile olan 40 yaşındaki şarkıcının geçen ay bebeğini kaybetmesiyle sarsılan çiftin düğününe, Spears'ın eski eşi Jason Alexander'ın törene zorla girme çabası damga vurdu.

'DÜĞÜNÜ DURDURMAK İÇİN GELDİM'

Ünlü şarkıcıyla 2004'te 55 saat evli kalan Alexander'ın düğün öncesinde törenin yapılacağı alana “davetli” olduğunu öne sürerek girdiği belirlendi. Olayın ardından gözaltına alınan Alexander'ın polise “O benin ilk eşim, tek eşim. Düğünü durdurmak için geldim” dediği belirtildi.

Kevin Federline'den 14 ve 15 yaşında iki oğlu bulunan Britney Spears, 28 yaşındaki spor eğitmeni Sam Asghari'yle 2016’da bir klip çekiminde tanışmıştı. Çift, mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan şarkıcının babası Jamie Spears'ın itirazı nedeniyle evlenememişti.

Spears, 7 ay önce babasının vasiliğinin sonlandırılması talebiyle açtığı davayı kazanmıştı.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu