Burak Deniz'den 'Nilperi Şahinkaya' açıklaması: Şakanın dozu kaçtı

Burak Deniz, Nilperi Şahinkaya ile yaşanan olayların ardından bir açıklama yayınladı. Deniz, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, olaya şahit olan herkesten özür diledi. 

Magazin 20.09.2022, 19:35
Burak Deniz'den 'Nilperi Şahinkaya' açıklaması: Şakanın dozu kaçtı

Adana'da gittiği bir otelde Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi'ye küfür ederek kavga çıkardığı ileri sürülen oyuncu Burak Deniz, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu söyledi. Deniz açıklamasında, "Şakalaşmak isterken dozajını kaçırdım" ifadesini kullandı.

'UMARIM BU KIRGINLIKLAR EN KISA ZAMANDA SON BULUR'

Deniz'in Instagram hesabından yaptığı açıklamada yer alan ifadeler şöyle:

"Adana Film Festivali nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, oldukça tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak başarılı olamadım.

Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyuna böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar en kısa zamanda son bulur."

Yorumlar (0)
23
açık