Canlı yayında 'cin çıkartan' Pelin Hürman, Lozan Barış Antlaşması'nı anlattı

Kendisini "metafizik uzmanı" olarak tanıtan ve ardından canlı yayında 'cin çıkarma' seansı ile gündeme gelen Pelin Hürman, Lozan Barış Anlaşmasını anlattı.

Magazin 24.06.2022, 09:40
Canlı yayında 'cin çıkartan' Pelin Hürman, Lozan Barış Antlaşması'nı anlattı

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında kendisini "metafizik uzmanı" olarak tanıtan ve ardından da cin çıkarma seansı düzenleyen Pelin Hürman yeni videosuyla sosyal medyada gündem oldu.

Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV'de yayınlanan programda metafizik uzmanı olduğunu iddia eden ve gerçekleştirdiği "cin çıkarma seansı" ile herkesi şaşkınlık içinde bırakarak Türkiye gündemine oturan Pelin Hürman bu kez yayınladığı video ile dikkatleri çekti.Pelin Hürman sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı video ila Lozan Antlasması'na ilişkin gerçek dışı iddialarda bulundu. Kaynak: 'Cin çıkarma seansı' ile ünlenen Pelin Hürman yine sahnede! Yeni videosuyla olay oldu.

Hürman, "Biliyorsunuz ki -çok da bekleniyor- 2023'teki Lozan Boğaz Anlaşması'nın bitmesiyle stratejik olarak tamamen Boğazlar Türklerin hakimiyetinde olacak. Bunu da engellemek istiyorlar" ifadelerini kullandı. Kaynak: 'Cin çıkarma seansı' ile ünlenen Pelin Hürman yine sahnede! Yeni videosuyla olay oldu 

Yorumlar (0)
22
açık