Cem Yılmaz''dan Orhan Kural paylaşımı

Cem Yılmaz''dan Orhan Kural paylaşımı Prof. Dr. Orhan Kural, koronavirüs nedeniyle kaldırıldığı ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kural''ın vefatının ardından aralarının kötü olduğu Cem Yılmaz sosyal medyadan bir mesaj yayımladı.

Magazin 23.12.2020, 13:01 23.12.2020, 13:01
Cem Yılmaz''dan Orhan Kural paylaşımı

Prof. Dr. Orhan Kural, koronavirüs nedeniyle kaldırıldığı ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü hastanenede hayatını kaybetti. Kural'ın vefat haberi sonrası ünlü profesörün davalık olduğu Cem Yılmaz da paylaşımda bulundu.

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Prof. Dr. Orhan Kural'dan kötü haber geldi. Prof. Dr. Orhan Kural, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 70 yaşında hayata veda etti. Cem Yılmaz, Kural'ın vefatının ardından bir mesaj yayınladı.

Cem Yılmaz paylaşımında;

Yılmaz, "Yıllardır aramız pek iyi olmasa da Orhan Kural'a çok üzüldüm. Huzur içinde yatsın sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı.

ARALARINDAKİ TARTIŞMA BİR SÜRE KONUŞULMUŞTU

 Prof. Dr. Orhan Kural’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendisini hedef alarak kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla ünlü komedyen Cem Yılmaz’a açtığı 10 bin liralık tazminat davası reddedilmişti. Duruma çıkışı gözyaşlarına hakim olamayan Prof. Kural, “Çok üzüntülüyüm. Hep güçlüler kazanıyor. Bu ülkede hep ünlüler kazanıyor maalesef” demişti. 

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu