Deniz Akkaya''dan ''SMA'' çağrısı yapan Sandal''a tepki

Deniz Akkaya''dan ''SMA'' çağrısı yapan Sandal''a tepki SMA hastaları için kendisine gelen mesajların hepsine cevap veremediğini ve bu yüzden suçluluk duyduğunu ifade eden Mustafa Sandal, devletin bu konuyu halletmesi yönünde bir çağrı yapmıştı. Deniz Akkaya da bir programda, Sandal''ın yorumu ekrandayken ''''SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var önce onlara sahip çıksın'''' yorumunda bulundu.

Magazin 31.12.2020, 08:38 31.12.2020, 08:38
Deniz Akkaya''dan ''SMA'' çağrısı yapan Sandal''a tepki

Mustafa Sandal'ın Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastası çocuklar için kendisine birçok paylaşım mesajı geldiği ve bunların çoğuna da cevap veremediği için pişmanlık duyduğunu belirten Sandal'ın çağrısını, Deniz Akkaya'dan ilginç bir yorum geldi.

T24'ün haberine göre Sandal'ın SMA hastası çocuklara yardım konusuyla ilgili "Günde birçok SMA Bağış paylaşım ricası geliyor, bazılarını yapıyor bazılarını es geçebiliyor sonra da suçluluk duyuyoruz. Sanki o hastalığın sebebiymişiz ya da bizim yüzümüzden Allah korusun o çocuk/lar ölecekmiş gibi manevi ızdırap duyuyoruz. Bu adil değil, devletin bizzat bize sosyal medyaya bırakmadan bu konuyu halletmesı gerekir, Suriyelilere bulunan para SMA'lılara neden bulunmaz? " sözleri ekrandayken Akkaya, "Işın Karaca ile konuştuk. Çocuğuna mama alamadığı için kendini dolaba asarak intihar eden müzisyen arkadaşlarımız var. Önce dibindekilere sahip çıksın" şeklinde ifadeler kullandı. 

Akkaya'nın bu çıkışı sonrası sosyal medyada kullancılar, şarkıcıya büyük tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
24
açık