Ece Erken'den Nihat Doğan'a suç duyurusu!

Eşinin ölümünün ardından zor günler geçiren Ece Erken, Nihat Doğan ve Seyhan Soylu hakkında asılsız iddialarda bulundukları gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Magazin 04.02.2022, 10:09 04.02.2022, 11:06
Ece Erken'den Nihat Doğan'a suç duyurusu!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçen hafta İstanbul Bakırköy’de bir balıkçı restoranında silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmişti.

Olayın ardından Nihat Doğan ve Seyhan Soylu sunuculuğunu yaptıkları programda birtakım açıklamalar yapmıştı.

Nihat Doğan ''Ece soru işaretleri oluşturup net açıklama yapmıyor. Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle. Kim bu işin içinde? Kocam bu yüzden öldürüldü de… Kaç para için kocan öldürüldü Ece? Bazı kadınlar bazı erkeklere uğursuz gelebilir. Adaletli olun. Metres hayatı yaşadı sonradan boşattırdı da aldı, doğrusu bu'' ifadelerini kullanmıştı.


 

'KANDIRMA' İDDİALARI

Seyhan Soylu ise, ''Şafak daha Ece ile evlenmemişti. Benan Hanımla da boşanmamışlardı henüz. Şafak’ın sahte bir evrak göstererek Ece’yi kandırma süreci vardı boşanma davası ile ilgili. Herkes hatırlar. Bana dedi ki, ‘İçimde bir his var, kara bulutlar var. Hiç içimden gelmiyor. Eşimden de boşanmak istemiyorum. Ece’nin ısrarı olmamış olsa. Çocuklarımdan ayrılmak istemiyorum. Benan da üzerime çok geliyor Seyhan bana akıl ver lütfen’ dedi. Kara bulutların dolaşacağını ve iki yakamın da bir araya gelmeyeceğini de söyledi. Kanıtlarıyla ses kayıtlarıyla bunu dinleteceğim size. Ve şafak bana dedi ki o dönem de ‘Bazı şeyleri kardeşimin üzerine yaptığım için kıyamet koptu. Ateşe düştüm ben’ dedi'' diye konuşmuştu.

Nihat Doğan ve Seyhan Soylu’nun bu sözlerinin ardından Ece Erken, hakkında asılsız iddialarda bulundukları gerekçesiyle iki isme suç duyurusunda bulundu.

Yorumlar (0)
16
açık