Egeliler Coşkun Sabah''tan şikayetçi oldu

Egeliler Coşkun Sabah''tan şikayetçi oldu Bikinili fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan kızı Roza''yla ilgili "Gelenek, göreneklerim var benim. Ben bir kez Diyarbakırlıyım. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üstünde düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı, Antepli bunun üstüne düşer." diyen sanatçı Coşkun Sabah''tan Egeliler şikayetçi oldu...

Magazin 21.12.2020, 15:39 21.12.2020, 15:39
Egeliler Coşkun Sabah''tan şikayetçi oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Taner kazanoğlu, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları arasında ırkçılık hatta bölücülüğe varan bir ayrım yaparak, kendisinin gelenek ve  göreneklerini olduğunu beyan ettikten sonra İzmir, Aydın, Manisa illerinin ismini özellikle belirtip, bu illerde yaşayan vatandaşları açık açık ‘namuslu’ olmamakla itham ettiği” gerekçesiyle Coşkun Sabah hakkında suç duyurusunda bulundu.

COŞKUN SABAH NE DEMİŞTİ?

Kızının bikinili fotoğrafının gündeme gelmesi üzerine Coşkun Sabah, "Gelenek, göreneklerim var benim. Ben bir kez Diyarbakırlıyım. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üstünde düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı, Antepli bunun üstüne düşer” demişti.

Şarkıcı Coşkun Sabah, daha önce de kızının mayolu ve bikinili fotoğraflar paylaşmasına tepki göstermiş ve kızına Instagram'ı kapattırmıştı.

 

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu