Elon Musk yalanladı: Onun karısıyla ilişkim yok 

Tesla’nın patronu olan Elon Musk, Google'ın kurucu ortağı Sergey Brin'in eşi Nicole Shanahan ile ilişki iddialarını yalanladı.

Magazin 25.07.2022, 14:01
Elon Musk yalanladı: Onun karısıyla ilişkim yok 

Musk'ın yorumları, Wall Street Journal'ın Brin ile olan dostluğunun iddia edilen ilişki yüzünden sona erdiğini bildirmesinin ardından geldi. İddiaya sosyal medya üzerinden yanıt veren Musk, "tamamen saçmalık" olarak nitelendirdi.

Musk, Sergey Brin ile hala arkadaş olduğunu ve "dün gece birlikte bir partide" olduklarını da söyledi. 

MEDYADAN ŞOK İDDİALAR

Wall Street Journal, konuyla aşina olan insanlara atıfta bulunarak, Musk'ın geçen yıl Shanahan ile kısa bir ilişki içinde olduğunu haberleştirdi. Gazete ayrıca, bu durumun, Brin'i bu yılın başlarında boşanma davası açmaya sevk ettiğini ve iki yüksek profilli teknoloji milyarderi arasındaki uzun dostluğu sona erdirdiğini de belirtti.

Ancak Musk, "Nicole'u üç yılda sadece iki kez gördüm, ikisinde de etrafımda birçok insan vardı. Romantik bir şey yok" dedi. Wall Street Journal, Shanahan'a yakın bir kişiye atıfta bulunarak, Aralık ayında iddia edilen ilişki sırasında, Brin ve karısının ayrıldığını ancak hala birlikte yaşadıklarını söyledi. (BBC) 

Yorumlar (0)
23
açık