Gökçe Bahadır, hem güzelliği hem de sesiyle büyüledi! Sosyal medya sallandı...

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, oyunculuğunun yanında sesiyle de izleyenleri mest etti. Bahadır, 'O Ses Türkiye' yılbaşı programında söylediği şarkı ile jüriyi büyüledi. Geceye damga vuran Bahadır'ın performansı sosyal medyayı salladı.

Magazin 01.01.2022, 08:39
Gökçe Bahadır, hem güzelliği hem de sesiyle büyüledi! Sosyal medya sallandı...

TV8'de yayımlanan 'O Ses Türkiye' yılbaşı programına katılan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, sesiyle geceye damga vuran isim oldu. Sertab Erener'in 'Rüya' şarkısını seslendiren Bahadır, jüri üyelerinden büyük övgü alırken Ebru Gündeş ile düet de yaptı.

HERKESİ ETKİLEDİ

Jüri koltuğunda Oğuzhan Koç, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş'in oturduğu programda Gökçe Bahadır sesiyle başta jüri üyeleri olmak üzere ekran başındaki herkesi etkiledi. Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, Ebru Gündeş'i seçti.

BAHADIR'A 'ZUHAL OLCAY' ÖVGÜSÜ

Gökçe Bahadır, programda Sertab Erener'in Rüya isimli parçasını seslendirdi. Performansıyla hem jüriyi hem de seyircileri mest etti. Özellikle Beyazıt Öztürk, Bahadır için "Sende bir Zuhal Olcay asaleti var" yorumunda bulundu.

EBRU GÜNDEŞ'LE DÜET YAPTI

Gökçe Bahadır, sonrasında Ebru Gündeş'in düet ısrarını kırmadı ve Gündeş'in "Teşekkür ederim" adlı şarkısını seslendirdi.

Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu