Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı! Hadise''den ilk açıklama geldi

Çok konuşulan ilişki sona mı erdi? Hadise açıklama yaptı Bir süredir aşk yaşayan Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı. Konuyla ilgili son dakika açıklaması Hadise''den geldi. Hadise "Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum" dedi.

Magazin 11.12.2020, 13:55 11.12.2020, 13:55
Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı! Hadise''den ilk açıklama geldi

Bir süredir aşk yaşayan Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı. Hadise ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu. 

Çiftle ilgili geçtiğimiz günlerde ayrılık dedikoduları çıkmıştı. Daha sonra Hadise ve Kaan Yıldırım yaptığı paylaşımlarla çıkan haberleri yalanlamıştı.

'KAAN'A HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM'

Her daim özel hayatını basından uzak tutmaya özen gösteren ve aylardır birlikte olduğu Kaan Yıldırım ile hiç basın mensuplarına yakalanmayan Hadise, kötü haberi de Instagram hesabından verdi. İlişkisini noktaladığını açıklayan şarkıcı "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel... Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor... Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
21
açık