Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığa dayanamadı! Ünlü çift barıştı

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığa dayanamadı! Ünlü çift barıştı Aşkları evliliğe doğru giderken ayrılık haberleri gündeme bomba gibi düşen Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden güzel haber geldi. Art arda gelen ayrılık haberlerinden sonra barıştıkları iddia edildi.

Magazin 19.12.2020, 15:26 19.12.2020, 15:26
Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığa dayanamadı! Ünlü çift barıştı

Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde 10 aylık ilişkilerini bitiren şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım'dan güzel haber geldi. Art arda gelen ayrılık haberlerinden sonra barıştıkları iddia edildi.

Ayrılığın ardından Hadise'ye ulaşamayan Kaan Yıldırım, bu aşkın mimarı olan Seda Güven'in devreye girmesiyle Hadise ile mesajlaşmaya, aradaki buzları eritmeye başladı.

ELİNDE ÇİÇEKLER KAPISINA DAYANDI

15 Aralık'ta elinde çiçekle Hadise'nin Maslak'taki evine gitti. Popçunun gönlünü aldı. Geceyi birlikte geçirdiler. Ünlü şarkıcı, ertesi gün 33 yaşındaki oyuncunun evine döndü. Çift bir daha fevri davranmama ve ufak olay sonrası ilişkileri hakkında alelacele açıklama yapmama kararı aldı.

Hadise ile Kaan Yıldırım şubatta aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkileri 10 ayda 3 kriz atlatmış, çift her defasında barışmıştı. Hadise yakın çevresine 35. yaş gününde evlilik teklifi aldığını ve kabul ettiğini söylemişti.

Yorumlar (0)
16
açık