Halil Sezai darp olayından sonra ilk kez görüntülendi

Halil Sezai darp olayından sonra ilk kez görüntülendi Komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği iddiasıyla yargılanan ve tutukluluk sürecinin ardından tahliye edilen Halil Sezai haftalar sonra ilk kez görüntülendi. Şarkıcı, muhabirlerin Hüseyin Meriç’le davası hakkındaki sorularını yanıtsız bırakarak uzaklaştı.

Magazin 16.12.2020, 13:36 16.12.2020, 13:36
Halil Sezai darp olayından sonra ilk kez görüntülendi

Komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği iddiasıyla yargılanan ve 43 günlük tutukluluk sürecinin ardından tahliye edilen Halil Sezai haftalar sonra ortaya çıktı.

Tuzla’da 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği iddiasıyla yargılanan Halil Sezai, 43 gün süren tutukluluk sürecinin ardından Ekim ayında görülen ilk duruşmada 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılmış ve kararla birlikte tahliye edilmişti.

Şarkıcı, olayın ardından ilk kez önceki gün Ümraniye’de görüntülendi.

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre, bir fotoğraf platosuna girerken objektife yansıyan Halil Sezai’nin yanında kız arkadaşı da vardı. Arkadaşının araçtan inmesine yardımcı olan Sezai, o sırada objektifleri fark etti.

Muhabirlerin “Müzik çalışmalarınıza başladınız mı” sorusuna “Evet, başladık” diye yanıt veren şarkıcı, Hüseyin Meriç’le davası hakkındaki soruları yanıtsız bırakarak uzaklaştı.

Yorumlar (0)
23
açık