İrem Derici''nin paylaşımları olay oldu!

İrem Derici''nin paylaşımları olay oldu! Sosyal medya paylaşımları ve yaptığı açıklamalarla dikkat çeken İrem Derici yılbaşı sokağa çıkma yasağını duyunca paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcının paylaşımları sosyal medyada olay yarattı!

Magazin 15.12.2020, 15:32 15.12.2020, 15:32
İrem Derici''nin paylaşımları olay oldu!

Sosyal medya paylaşımları ve yaptığı açıklamalarla dikkat çeken İrem Derici yılbaşı sokağa çıkma yasağını duyunca paylaşım yaptı. Derici'nin paylaşımları sosyal medyada olay yarattı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından yaptığı konuşmada, yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını duyurdu.

Erdoğan açıklamasında "Sokağa çıkma sınırlaması 31 Aralık Perşembe saat 21.00'den 4 Ocak saat 05.00'e kadar kesintisiz uygulanacaktır" ifadelerini kullandı. Bu açıklamaları gören şarkıcı İrem Derici paylaşımıyla olay oldu. Daha önce koranavirüs olan ve hastalığı atlatan Derici paylaşımlarıyla güldürdü.

İrem Derici ilk paylaşımında "Yılbaşındaki 4 günlük yasağı benimle geçirmeye razı peygamber sabırlı birey ya da bireyler aranıyor" yazdı. Derici ardından ise "Hep kızlar yazıyor" diyerek üzüntüsünü belirtti.

 

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu