Kaan Yıldırım: ''''Hadise fevri davrandı''''

Kaan Yıldırım: ''''Hadise fevri davrandı'''' Bir süredir aşk yaşayan Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldıktan sonra konuyla ilgili ilk açıklama Hadise''den gelmişti. Daha sonra Kaan Yıldırım''dan açıklama geldi.

Magazin 12.12.2020, 17:59 12.12.2020, 17:59
Kaan Yıldırım: ''''Hadise fevri davrandı''''

Bir süredir aşk yaşayan Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldıktan sonra konuyla ilgili ilk açıklama Hadise'den gelmişti. Daha sonra Kaan Yıldırım'dan açıklama geldi.

Çiftin ilişkileri 10 ayda 3 kriz atlatmıştı fakat her defasında barışmışlardı. Hadise yakın çevresine 35’inci  yaş gününde evlilik teklifi aldığını ve kabul ettiğini söylemişti.

3 hafta önce yine ayrıldıkları iddia edilmiş ama Instagram’dan aşk dolu bir fotoğraf paylaşıp dedikoduları yalanlanmışlardı. Ancak sevgililer perşembe akşamı Kaan Yıldırım’ın evinde kıskançlık yüzünden tartıştı.

"BİZ HALA AŞIĞIZ"

Posta'nın haberine göre oyuncu, bir yakınına “Hâlâ çok aşığız. Bu sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitemez. Evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense fevri davrandı.” dedi.

Sevgilisini dün geceden bu yana sürekli arayan, art arda mesajlar çeken Kaan Yıldırım, Hadise’den henüz bir cevap alamasa da çabalarını sürdürüyor.

Hadise ile Kaan Yıldırım’ı barıştırmak için ilk devreye giren kişinin, tanışmalarını da sağlayan oyuncu Seda Güven olduğu öne sürüldü.

Yorumlar (0)
20
açık