Klip, söylentileri arttırdı: Rihanna ve ASAP Rocky evlendi mi?

İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan Rihanna, sevgilisi ASAP Rocky’nin ‘DMB’ adlı müzik klibinde kendisine eşlik etti. Klipte bir çifti canlandıran ikili, evlenme söylentilerini artıran bazı görüntüler verdi.

Magazin 06.05.2022, 13:19
Klip, söylentileri arttırdı: Rihanna ve ASAP Rocky evlendi mi?

Sosyal medya, ilk bebeklerini  bekleyen Rihanna ve ASAP Rocky çiftinin evlendiği söylentileriyle çalkalanıyor. Rap şarkıcısının ‘D.M.B.’ klibinde oynayan Rihanna’nın kırmızı duvaklı sahnesi, çiftin evlendiği iddialarını artırdı.

Rihanna ve ASAP Rocky'den evlilik söylentilerini artıran müzik klibi - 3

'BENİMLE EVLEN'

Klipte, ASAP Rocky’nin ‘Marry Me’ (Benimle Evlen) Rihanna’nın ise ‘I Do’ (Evet Evlenirim) yazılı diş aksesuarları dikkat çekti. Barbadoslu şarkıcı ve Rocky’nin evlendiği söylentilerini artıran klipte, çift sık sık samimi görüntüler verdi.

'BEN SEVGİLİMİ DÖVMEM'

Şarkının sözlerinde ise Rihanna’yı 2009 yılında döven Chris Brown’a gönderme yapıldığı düşünülüyor. Rocky, şarkıda ‘Ben sevgilimi dövmem. Ona ihtiyacım var’ ifadesini birkaç kez kullanıyor.

İLK YÖNETMENLİK DENEYİMİ

33 yaşındaki rap şarkıcısı, klibin duyurusunu sosyal medyada yaparken ilk defa yönetmenlik yaptığını ve bundan gurur duyduğunu dile getirdi. Klipte kendisine eşlik eden sevgilisi Rihanna’ya da klipte yer aldığı ve ona motivasyon verdiği için teşekkür etti.

Klip, geçtiğimiz yıl Rihanna henüz hamile değilken çekilmiş ve çiftin setteki samimi pozları ilişkilerini belgelemişti.

Klibin resmi posterinde Rihanna'nın kırmızı duvaklı ve Rocky'nin takım elbiseli görüntüsü dikkat çekti.

Yorumlar (0)
22
açık