Maria ile Mustafa dizisinde korona paniği! Dizinin setinde 18 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Maria ile Mustafa dizisinde korona paniği! ATV''nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa''nın reytinglerinin düşmesi nedeniyle final kararı almasının ardından dizinin setinde koronavirüs paniği yaşandı. Seyircileri ekran başına kitleyen dizide 18 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Magazin 16.12.2020, 22:37 16.12.2020, 22:37
Maria ile Mustafa dizisinde korona paniği! Dizinin setinde 18 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

ATV'nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa'nın reytinglerinin düşmesi nedeniyle final kararı almasının ardından dizinin setinde koronavirüs paniği yaşandı. Başrollerinde Jessica May ve Hilmi Cem İncetepe'nin yer aldığı dizinin setinde 18 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Çekimleri Kapadokya'da yapılan ve 17. bölümde final yapacak olan Maria ile Mustafa dizisinde, başrol oyuncusu Tamer Levent ve kurgu yönetmeninin de aralarında olduğu 18 kişinin koronavirus testinin pozitif çıktığı ve karantinada oldukları belirtiliyor. Daha önce bir çok dizinin setindede aynı durum yaşanmıştı.

MARİA İLE MUSTAFA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa'nın aşk hikâyesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkânsızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya’lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu büyülü topraklara geri döner. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi’nden Mustafa Candemir’le tanışır. Biri kaderinde ne yazılıysa onu, diğeri ise kendi kaderini kendi yazmaya inanan bu iki genç kısa sürede birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. Maria, henüz küçük bir kızken terk ettiği Güzel Atlar Diyarı’nde hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ama onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Mustafa Candemir, göründüğü kadar özgür bir adam değildir!

 

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu