Megastar'dan hayranlarına üzücü haber!

Koronavirüsten korunmak için konser vermeyen ve izole bir yaşam süren Tarkan, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Megastar, hastalığı hafif atlattığını belirterek "İyi ki aşılıyım. Aman kendinize dikkat edin" dedi.

Magazin 02.02.2022, 14:33 02.02.2022, 14:55
Megastar'dan hayranlarına üzücü haber!

Pandemi sürecinde ailesiyle Almanya'ya giden megastar Tarkan 10 gün önce koronavirüse yakalandı. Şarkıcı, testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

'İYİ Kİ AŞILIYIM' 

5 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından bir fotoğrafını paylaşan Tarkan, "10 gün kadar önce PCR testim pozitif çıktı. Çok dikkat etmeme rağmen yakalandım ben de bu virüse. Ama merak etmeyin, çok hafif semptomlarla atlattım ve şimdi gayet iyiyim. Aşıyla ilgili olumlu, olumsuz çok şey söyleniyor, yazılıyor, çiziliyor ve ben de neye inanacağımı şaşırıyorum bazen ama bu virüse yakalandığımda 'iyi ki aşılıyım' diye düşündüm hep. Çünkü biliyor ve görüyorum ki aşı olmayanlar çok daha ağır atlatıyor Kovid'i. Aman kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın canlarım. Sizi seviyorum" dedi.

Yorumlar (0)
24
açık