Mehmet Ali Erbil''in kızı paylaştı: Babam gün geçtikçe…

Mehmet Ali Erbil''in kızı son durumu paylaştı Yasmin Erbil yoğun bakımda olan babası Mehmet Ali Erbil''in başından bir an olsun bile ayrılmazken, dönem dönem sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla son durumları hakkında bilgi veriyor.

Magazin 14.11.2018, 14:07 14.11.2018, 17:25
Mehmet Ali Erbil''in kızı paylaştı: Babam gün geçtikçe…

Yaklaşık bir aydır yoğun bakımda olan şovmen Mehmet Ali Erbil hakkındaki sağlık bilgileri son derece hayati oluyor. Hastaneden paylaşılan bilgiler kimi zaman Erbil’in kardeşinden gelirken kimi zaman da hayranlarının merakını Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin gideriyor. Son olarak bu tarz bir paylaşıma Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin imza attı. Babasının sağlık durumunun iyiye gittiğini söyleyen Yasmin, yaşadığı zorlu süreçte yanlarında olanlara da teşekkür etti. İşte Yasmin Erbil’in sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım:

“Dua eden mesaj atan herkes çok sağolun! İnşallah gün geçtikçe babam iyi olacak. En kısa zamanda yoğun bakımdan çıkıp babamın neşesine kavuşmak ve sıkıca sarılmak en büyük isteğim. Kötü insanlar da böyle zamanlarda ortaya çıkıyor sanırım… Ama ben hep iyiliğe odaklanan bir insan oldum. Onları Allaha havale ediyorum. İyiyi çoğaltmak gerektiğini düşünüyorum. Bana iyi dileklerini yazan herkesten Allah razı olsun. Size ne kadar teşekkür etsem az @ermisevda… Babamın kötüleştiği ve en çaresiz kaldığım anda sizin mesajlarınız o kadar iyi geldi ki gecenin 2’sinde 4’ünde bile benimle beraber dua ettiniz. Bu karşılık beklemeden verdiğiniz destek ve sevgi için size ne kadar teşekkür etsem az. Ve benimle hala dua etmeye devam ettiğiniz için daha da iyi olması için uzaktan da olsa bana güç verdiniz. Duanın gücünü sizinle bir kez daha görüyorum.”

Yorumlar (0)
21
açık