Mustafa Sandal''dan Covid-19 hakkında ilginç açıklama!

Mustafa Sandal''dan Covid-19 hakkında ilginç açıklama! Mustafa Sandal, Covid-19 ve aşı tartışmalarına dahil oldu. Şarkıcının katıldığı bir televizyon programında yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti!

Magazin 08.12.2020, 15:30 08.12.2020, 15:30
Mustafa Sandal''dan Covid-19 hakkında ilginç açıklama!

Şarkıcı Mustafa Sandal, Covid-19 ve aşı tartışmalarına dahil oldu. Şarkıcı konuyla ilgili, "Hayatımıza bunu kim entegre etti? Yoksa biz tesadüfen hayatımıza giren virüsü mü yaşıyoruz? Sosyolojik bir deneyde miyiz?" ifadelerini kullandı.

Şarkıcının katıldığı bir televizyon programında yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti! Virüsün laboratuvar ürünü olabileceğini öne süren Sandal, “Bugüne kadar akıllı saatimizden, telefonumuzdan bilgilerimizi topladılar” diye konuştu.

'BİR TEK BİYOLOJİK DATALARIMIZ EKSİK KALDI'

Şarkıcı, “Bugüne kadar akıllı saatimizden, telefonumuzdan bilgilerimizi topladılar. Bir tek biyolojik datalarımız eksik kaldı. Onu da elde eden sistem dünya üzerinde büyük bir hakimiyet kuracak. Acaba Covid-19 bir laboratuvar ürünü müdür? Yoksa doğal olarak mı ortaya çıktı? Hayatımıza bunu kim entegre etti? Yoksa biz tesadüfen hayatımıza giren virüsü mü yaşıyoruz? Sosyolojik bir deneyde miyiz?” gibi açıklamalarda bulundu.

Yorumlar (0)
22
açık