Nurella lakaplı Nur Yerlitaş''ın eşyaları SMA hastası Eylül bebeğin tedavisi için satılacak

Nurella''nın eşyaları SMA hastası Eylül bebeğin tedavisi için satılacak Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süre tedavi gördükten sonra nisan ayında hayatını kaybeden modacı Nur Yerlitaş’ın 100 parçadan oluşan eşya koleksiyonu SMA hastası Eylül''ün tedavisi için satışa çıkarılıyor.

Magazin 24.12.2020, 16:19 24.12.2020, 16:19
Nurella lakaplı Nur Yerlitaş''ın eşyaları SMA hastası Eylül bebeğin tedavisi için satılacak

Beyin kanseri teşhisi konulduktan sonra rahatsızlığıyla mücadele ederken 27 Nisan'da hayata gözlerini yuman ünlü modacı Nur Yerlitaş'a ait 100 parçadan oluşan kıyafet ve aksesuarlar, SMA hastası Eylül için satışa çıkacak.

Bugün 20.30’da Nur Yerlitaş’ın Instagram hesabı üzerinden yapılacak canlı yayınla ürünler satılacak. Hande Yener, Gülben Ergen, İvana Sert ve Gonca Vuslateri’nin de katılacağı Instagram’da düzenlenecek yayında Sibel Can, Hande Erçel, Serenay Sakırkaya’nın aralarında olduğu birçok ünlünün kıyafetleri satılacak.

Nisanda hayatını kaybeden Nur Yerlitaş’ın takıları ve çantalarının yanı sıra Hakan Akkaya’nın tasarlayıp Madonna’nın giydiği elbisenin geliri de minik Eylül’ün tedavisi için umut olacak.

Yorumlar (0)
28
açık