Orhan Gencebay, Arif Sağ’ı Cumhurbaşkanı''na şikayet etti mi?

Orhan Gencebay, Arif Sağ’ı Cumhurbaşkanı''na şikayet etti mi? 2018''in başlarında Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği''nden (MESAM) istifa eden sanatçı Orhan Gencebay, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulundu. "Arif Sağ''ı Cumhurbaşkanı''na şikayet ettiniz mi?" sorusuna Gencebay, "İspiyonculuğu sevmem" diye cevap verdi.

Magazin 14.11.2018, 23:08 15.11.2018, 09:34
Orhan Gencebay, Arif Sağ’ı Cumhurbaşkanı''na şikayet etti mi?

Sanatçı Orhan Gencebay, CNN TÜRK’te yayınlanan programa katıldı. 2018’in başlarında MESAM başkanlığı görevinden istifasıyla gündeme gelen Gencebay ile sanatçı Arif Sağ’ın yaşananlardan dolayı araları açılmıştı. Programda Gencebay’a “Arif Sağ’ı Cumhurbaşkanı’na şikayet ettiniz mi?” sorusu yöneltildi. Gencebay, “İspiyonculuğu sevmem. MESAM’ın daha iyi olması için yapılan çalışmaları neticesinde MESAM’da olan olumsuzluklar yüzünden geçici yönetim gelmiştir. Girmek istemiyorum bu konuya” dedi.

“KAYBEDEN BEN DEĞİLİM”

Gencebay’a, “Arif Sağ ile aranızda ne geçti de 55 yıllık arkadaşlığınıza mal oldu?” sorusu da yöneltti. ‘İsim zikretmek istemiyorum’ diyen Gencebay, “İnsan çok değer verdiği birilerini kaybedince üzülür. Ben de üzüldüm ama bu benim yaptığım bir şey değil, kaybeden ben değilim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
20
açık