Orhan Gencebay geri adım attı: Gülşen benim evladımdır

Sanatçı Orhan Gencebay, sahne kostümleriyle ilgili yaptığı 'edep' açıklamasına şarkıcı Gülşen'in "Namuslu görünmek kimlere kalmış" sözleriyle yanıt vermesi sonrası, geri adım attı. Gencebay, "Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Gülşen benim evladımdır" ifadelerini kullandı.

Magazin 18.02.2022, 14:49 18.02.2022, 14:58
Orhan Gencebay geri adım attı: Gülşen benim evladımdır

Son dönemin tartışma konularından biri olan sahne kıyafetleri tartışmasına Orhan Gencebay'da katıldı.

Gencebay, son dönemin tartışma konularından birisi olan sahne kıyafetleriyle ilgili olarak, "Her şeyin bir dengesi vardır, onu bulmak ve uygulamak lazım. Biz eskiden televizyonlara çıkarken smokinle çıkardık, şimdi zaman değişti. Tabii ki biz mayoyla çıkmıyoruz, biraz daha günlük kıyafetlerle çıkabiliyoruz. Bunların hepsinin düşünerek gereğinin olması lazım diyorum. Bu edeple ilgili, akılla ilgili, eserin yapısıyla ilgili, her şeyden önce insana yakışan olması lazım." demişti.

'ÜLKEMİZİN ŞARKISI İLAN EDİYORUM'

Gencebay'ın yaptığı açıklamaların ardından Gülşen de dün akşam sahne aldığı bir mekanda 'Namus' şarkısını seslendirdikten sonra "Arkadaşlar, ülkemizin şarkısı bu şarkı, ilan ediyorum. 'Namuslu görünmek kimlere kalmış!' diyerek buraya nokta koymak istiyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu