''Sadakatsiz''in Derin''i Melis Sezen''den ilginç itiraf!

Melis Sezen''den ilginç itiraf! Kanal D’nin sevilen dizisi ''Sadakatsiz''de ''Derin'' karakterini canlandıran Melis Sezen, konuk olduğu “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” adlı programda oynadığı karakter hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sezen açıklamasında; ''Allah kimseye böyle salaklık vermesin''ifadelerini kullandı.

Magazin 26.12.2020, 18:34 26.12.2020, 18:34
''Sadakatsiz''in Derin''i Melis Sezen''den ilginç itiraf!

Kanal D’nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz'deevli bir erkekle ilişki yaşayan Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, oynadığı karakter hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Sadakatsiz'de evli bir erkekle ilişki yaşayan Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, kendisinin de ihanete uğradığını söyledi.

Melis Sezen, hakkında merak edilenleri YouTube’da yayınlanan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” adlı programda anlattı. Genç oyuncu, “Hiç aldatıldın mı?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Aldatıldım. Herkes aldatılır. İlk olayda travma yaşadım. İnsan kendini kötü hissediyor ama atlatıyor. Sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşıyorsun.”

"ALLAH KİMSEYE BÖYLE SALAKLIK VERMESİN"

Melis Sezen, ‘Derin’ rolünü oynamaya başladıktan sonra aldığı ilginç tepkilerden de söz etti:

“Derin’in yaptıklarını Melis de yapıyor sanıyorlar. Özellikle Instagram’da ‘Yapma, niye böyle yapıyorsun’ diyorlar. Bir gün de dışarıda yanıma teyzeler geldi, ‘Hiç yakıştıramadık’ dediler."

Sezen, sözlerine şöyle devam etti:

“Oynamak için önce anlamam lazım Derin’i. Ama şu aralar ona sürekli ‘Görmüyor musun gerçekleri’ diyorum. Özellikle son bölümden sonra Allah kimseye böyle salaklık vermesin dedim. Volkan eski karısı Asya’yı sıkıştırıyor, Derin de onları hep yakalıyor ama kızın gözü kör.”

Yorumlar (0)
23
açık