Seksenler dizisine bomba trasfer!

Seksenler dizisine bomba trasfer! Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kitleyen ''Seksenler'' dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Ünlü oyuncu Özlem Tokaslan TRT''nin sevilen dizisi Seksenler ile ekranlara dönecek.

Magazin 16.12.2020, 22:03 16.12.2020, 22:03
Seksenler dizisine bomba trasfer!

Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kitleyen 'Seksenler' dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Ünlü oyuncu Özlem Tokaslan TRT'nin sevilen dizisi Seksenler ile ekranlara dönecek.

Başarılı oyuncu Özlem Tokaslan, Fehmi’nin uzun yıllardır küs olduğu kız kardeşi 'Melahat' rolüyle dizinin güçlü oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Tokaslan’ın hayat verdiği Melahat, dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Mikser Melahat olarak da bilinen karakter, mahalleli tarafından istemeden de olsa ortalık karıştırma özelliğiyle biliniyor.

ÖZLEM TOKASLAN KİMDİR?

Sinema ve dizi film oyuncusu olan Özlem Tokaslan 13 Kasım 1973 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk ve orta okulu İzmir’de okudu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuğu Ana Sanat Dalı Bölümü’nü kazanan Özlem Tokaslan burada oyunculuk eğitimini tamamladı.  İzmir’e dönerek Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Şan Eğitimi aldı. Bir yandan da tiyatro oyunlarında rol alarak sahneye çıkmaya başladı.

Ekrana 2007 yılında yayınlanan Hakkını Helal Et adlı dizi ile çıktı.

2009 yılında Ömre Bedel adlı dizide rol aldı. 2012 yılında yayınlanan Dila Hanım adlı dizide Hayriye karakteri ile izleyici karşısına çıktı.

Özlem Tokaslan Yabancı, Dedemin Fişi gibi sinema filmlerinde de rol almıştır.

 2014 yılında yayınlanmaya başlayan Güzel Köylü dizisinde rol aldı. Özlem Tokaslan No: 309 adlı dizide rol almıştır.

Şimdilerde erkenci kuş adlı dizide rol almaktadır.

Özlem Tokaslan Mart 2015 tarihinde Haluk Sarıbaş’la evlendi.

Yorumlar (0)
22
açık