Sermiyan Midyat: ''Memleketimin kıymetini Amerika''ya gelince anladım''

Sermiyan Midyat: ''Memleketimin kıymetini Amerika''ya gelince anladım'' İş görüşmesi için yurt dışına çıkan oyuncu Sermiyan Midyat, sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda Amerika''da yaşayanların koronavirüse karşı tedbirsizce davrandığını söyleyerek ''Memleketimin kıymetini Amerika''ya gelince anladım'' ifadelerini kullandı.

Magazin 08.12.2020, 23:44 08.12.2020, 23:44
Sermiyan Midyat: ''Memleketimin kıymetini Amerika''ya gelince anladım''

İş görüşmesi için yurt dışına çıkan oyuncu Sermiyan Midyat, sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda Amerika'da yaşayanların koronavirüse karşı tedbirsizce davrandığını söyleyerek karşılaştırma yaptı.

Midyat, şu ifadeleri kullandı;

Herkesin süper güç dediği Amerika'dan bahsediyoruz. Bakın herkes sokaklarda, kuaförler ve restoranlar açık, herkes dip dibe, havalimanında ateş bile ölçülmedi. Bizde alışveriş merkezlerinde, kafede bile ateş ölçülüyor. Söyleyeceğim şey belki kimilerinin beni linç etmesini sağlayacaktır.

'MEMLEKETİMİN KIYMETİNİ ANLADIM'

Söylemek istediğim şu ki; Hakikaten insan içindeyken fark etmiyor. Bir yıldır memlekette herkes birbirini delice eleştiriyor. Fakat şunu net olarak söyleyeyim ki herkesin süper güç dediği Amerika'da gördüklerimden sonra memleketin kıymetini çok daha fazla insan fark ediyor. Bu bir düşünce değil gözlemle tespittir.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu