Shakira-Pique çifti ayrıldıklarını açıkladı

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile futbolcu Gerard Pique, resmi bir açıklamayla birlikteliklerini sonlandırdıklarını açıkladı.

Magazin 06.06.2022, 11:05 06.06.2022, 11:45
Shakira-Pique çifti ayrıldıklarını açıkladı

Dünyanın en ünlü çiftlerinden Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile Barcelonalı futbolcu Gerard Pique 11 yıllık birlikteliklerini sonlandırdıklarını duyurdu.

Çift, aldatma iddialarını doğrularken ayrılıklarını resmi bir açıklamayla duyurdu. Shakira'nın iletişim ajansı, Gerard Pique'nin de onayını alarak ayrılık açıklaması yayımladı. Açıklamada "Yollarımızı ayırdığımızı doğrulamaktan dolayı pişmanız. Birinci önceliğimiz olan çocuklarımızın iyiliği için mahremiyetimize saygı bekliyoruz" denildi.

Pique ve Shakira ayrılıyor - Gözlem Gazetesi
Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile Barcelona'nın yıldız oyuncusu Gerard Pique 11 yıllık birlikteliklerini sonlandırdı.

Çiftin Milan ve Sasha adlı iki erkek çocuğu var.

İhanet iddiası! Gerard Pique, Shakira'yı aldattı mı?

NE OLMUŞTU?

Barcelona'nın yıldız oyuncusu Gerard Pique ve ünlü şarkıcı Shakira arasında ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı. İspanya basınından El Periodico'daki habere göre; Shakira'nın Gerard Pique'yi takım arkadaşı Gavi'in annesiyle yakaladığı ileri sürülmüştü.

Yorumlar (0)
23
açık