Sıla - Ahmet Kural kavgasının nedeni kıskançlık mı?

Sıla - Ahmet Kural kavgasının nedeni kıskançlık mı? Ahmet Kural’ın Sıla’yı darp ettiği iddiasının ardından olayın nedeni hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre popçu, olay gecesi Kural’a ayrı oldukları dönemde Okan Can Yantır’la birlikte olduğunu itiraf etti. Kural’ın açıklamasında ‘Canım yandı’ sözü de buna atıftı.

Magazin 05.11.2018, 12:24 05.11.2018, 13:12
Sıla - Ahmet Kural kavgasının nedeni kıskançlık mı?

Popçu Sıla'nın sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddiasıyla açtığı dava üzerine, kavgayı çıkaran neden merak konusu olmuştu. 

Kural'ın özür açıklamasındaki "O gece, benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim. Konu canımı ne kadar acıtsa da, soğukkanlılıkla evimi terk etmeliydim" sözleri ise dedikodu kazanını kaynattı. 

Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Kural tarafından 45 dakika darp edildiğini iddia eden Sıla, şiddetin nedenini gizlerken oyuncunun çevresi olayın perde arkasında kıskançlık olduğunu öne sürdü.

İkili, iddiaya göre 29 Ekim gecesi oyuncunun evindeki tartışmada eski defterleri açtı. Çiftin Ocak 2018'deki ayrılığına popçunun o dönem Okan Can Yantır'la buluşmasının neden olduğu konuşulmuştu. Kural da iddiaya göre olay gecesi popçuya Yantır'la aşk yaşayıp yaşamadığını sordu.

Sıla'nın 'Hayır' yanıtına inanmayan Kural, ısrar etti. Şarkıcı da dakikalar sonra Yantır'la aşk yaşadığını itiraf etti.

Ayrı oldukları dönemde kimseyle birlikte olmadığını söyleyen oyuncu da Sıla'yı evden kovdu. 

"Gitmeyeceğim" diyen Sıla, iddiaya göre oyuncuya bardak fırlattı. Bir diğer iddiaya göre ise Kural, Sıla'nın görüşmesini istemediği bir kadın arkadaşıyla sık sık bir araya gelmesi üzerine çıldırdı....

Sıla ile Okan Can Yantır, Mart ayında objektife baş başa yemek yerken yakalanmıştı.

 

KAVGANIN NEDENİ ZİYNET SALİ Mİ?

Öte yandan Ahmet Kural'ın şarkıcı Ziynet Sali'nin Sıla'ya mesaj atmasından dolayı şiddet uyguladığı iddia edildi.


2. Sayfa programının iddiasına göre, Ahmet Kural, Sıla'nın Ziynet Sali'yle görüşmesini istemedi. 
Sali, o gece Sıla'ya mesaj atınca tartışma şiddete döndü.

 

 

Yorumlar (0)
24
az bulutlu