Sosyeteyi sarsan iddia: Kocamı sevgilisi öldürdü

Göktürk’teki evinde ölü bulunan genç iş insanı Mehmet Gazioğlu’nun ölümüne ilişkin eşi Müge Gazioğlu, Cansu Ateş’i savcılığa şikayet etti. Eşinin ölümünden sevgilisi Cansu Ateş'i sorumlu tutan Müge Gazioğlu, “Cansu, eşimin sevgilisiydi. O gece yanındaydı. Kocamın ölümünde parmağı olabilir'' dedi.

Magazin 11.02.2022, 15:44 11.02.2022, 16:21
Sosyeteyi sarsan iddia: Kocamı sevgilisi öldürdü

Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Gazioğlu, 30 Aralık 2020 gecesi İstanbul Göktürk'teki evinde hayatını kaybetti. Olayın yaşandığı gün Gazioğlu'nun yanında manken sevgilisi Cansu Ateş de bulunuyordu. Sır ölüme ilişkin Adli Tıp Kurumu'nda incelemeler sürerken, genç iş insanının boşanma aşamasındaki eşi Müge Gazioğlu, savcılığa başvurarak eşinin ölümünden Cansu Ateş'in sorumlu olduğunu ileri sürdü.

Eşinin olaydan bir gün önce sevgilisiyle kavga ettiğini söyleyen Müge Gazioğlu, "Mehmet, kavga ettikleri için Cansu'yu evden kovmuş. Bu duruma evin hizmetlileri de şahit olmuştur. Buna öfkelenen Cansu, eşime kasten zarar vermiş olabilir. Çünkü Ateş ile eşim arasında daha önce de adli mercilere yansıyan darp olayı yaşandı. Mehmet öldüğünde yanında sadece Cansu vardı. Olayda kusuru olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

'ERKEK ARKADAŞIM ÖLDÜ' DEMİŞTİ
Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Best Model yarışmasına katılan manken Cansu Ateş, geçen yıl otogarda uyuşturucu madde ile yakalanmıştı. Ateş, polise verdiği ifadesinde erkek arkadaşının ölmesi nedeniyle uyuşturucu madde kullandığını söylemişti.

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu