‘Tehdit mesajları alıyorum’ diyen ünlü sunucu Ece Erken: Korumasız geziyorum

Ünlü sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy’de uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülmüştü. Eşini kaybettikten sonra zor günler geçiren Ece Erken, merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit mesajları aldığını açıklamıştı. Ünlü isim, korumasız gezdiğini dile getirirken hiç kimseden korkmadığını belirtti.

Magazin 28.07.2022, 11:58
‘Tehdit mesajları alıyorum’ diyen ünlü sunucu Ece Erken: Korumasız geziyorum

Ünlü sunucu Ece Erken eşini kaybetmenin acısının ardından eşinin ailesiyle mahkemelik olmuştu. Habertürk'ten Ferit Tuğluk'un haberine göre; eşini kaybettikten sonra zor günler geçiren Ece Erken, önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. 

Ece Erken, merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiği yönündeki sorulara şöyle cevap verdi: "Konu ilgili makamlarda. Bu konu ile ilgili konuşmak istemiyorum."

Ünlü isim, ayrıca "Korumasız geziyorum." diyerek, kimseden korkmadığını dile getirdi.

NE OLMUŞTU?

Eşini kaybetmenin acısıyla sancılı dönemlerden geçen Erken, daha kendine gelemeden eşinin ağabeyi tarafından tehdit almaya başladı.

'Miras' konusunda tehdit mesajları alan Erken, kendisine atılan mesajları ise 2.9 milyonluk sosyal medya hesabından ifşa etti.

Kayınbiraderi ile yaşadığı olayı "Sen kardeşinin mallarına çökmüşsün, katillerin peşine 1 saniye düşmemişsin. Benim abdestimden şüphem yok! Savcılığa yarın tehdit ve şantajdan veriyoruz! Ah Şafak ne üzülüyordur… Ben hepinize tek başımız yeterim. Benle gurur duyuyordur eşim sıkıntı yok." şekliyle ifade eden Erken, gerilim sonrasında ise eşinin mirasından çekildiğini açıklamıştı.

Yorumlar (0)
32
az bulutlu