Toz pembe görünen mankenlerin hayatının arka planında neler oluyor

Toz pembe görünen sahnelerin, şov dünyasının ve podyumların perde arkasının ekranlara geleceği yepyeni bir dizi başlıyor. Ocak ayından bu yana gündemde olan dijital dizinin ilk bölümü çekildi.

Magazin 03.07.2021, 15:53 03.07.2021, 15:56
Toz pembe görünen mankenlerin hayatının arka planında neler oluyor

Henüz yayına girmeden büyük ses getiren "Model" dizisi, önümüzdeki günlerde büyük bir süprize imza atacak.

Yapımcılığını Kara Film’in sahibi Serdal Kara ve Derya Bağcı’nın üstlendiği Model dizisinin birinci bölüm çekimleri tamamlandı. Birbirinden başarılı usta oyuncuların yer aldığı dizide sahnelerin ve podyumların öteki tarafını göreceğimiz iddialı bir dizi izleyicisi ile buluşuyor.

Başrollerinde Asuman Dabak, Füsun Demirel, Ali Erkazan, Ece Pirim gibi usta oyuncuların yer aldığı dizide birbirinden başarılı yeni yüz modelleri göreceğiz. İddialı ve ses getiren sahnelerin yer aldığı dizide izleyiciyi şaşırtacak büyük detaylar yer almakta.

Başrollerinde Türkan Geyik, Melisa Aslan, Melike Yalnız, Sena Küçük, Derya Ekşioğlu ve Merve Yıldırım gibi best modellerin yer alacağı dijital dizi toplam 8 bölümden oluşuyor. Hangi platformda yayınlanacağı henüz açıklanmayan dizide bir model ajansının ve modellik yarışmasının perde arkası anlatılıyor.

Kaynak: Yeniçağ

Yorumlar (0)
26
açık