Türk televizyon tarihinin en ''kısmetli'' ünlüsü!

Türk televizyon tarihinin en ''kısmetli'' ünlüsü! Hazal Kaya hayatlarımıza girdiğinde henüz 16 yaşındaydı. Önce bir dizide konuk oyuncu oldu, daha sonra yer aldığı güçlü yapımlarla şöhret basamaklarını hızla tırmandı. Oynadığı hemen her dizide de gelinlik giydi! İşte Hazal Kaya''nın gelin adaylarına ilham olacak gelinlikleri...

Magazin 22.12.2018, 18:02 22.12.2018, 18:02
Türk televizyon tarihinin en ''kısmetli'' ünlüsü!

Hazal Kaya tam olarak ekranlarda büyüyen bir isim. 1990 doğumlu genç oyuncu ilk olarak 2006 yılında Acemi Cadı adlı dizide konuk oyuncu oldu. Daha sonraysa deyim yerindeyse uçtu! Oynadığı dizilerde evlensin-evlenemesin mutlaka gelinlik giyen Hazal Kaya'nın düğün şıklığı...

GENCO


2007 yılında lise ikinci sınıftayken Genco dizisiyle ilk büyük rolünü alan Hazal Kaya, dizinin final bölümünde gelinlik giydi. Dizide Ahmet (Orhan Şimşek) karakteriyle nikah masasına oturdu.

Dizide rockçı ve asi bir genç kızı canlandıran Hazal Kaya, koyu makyajı ve özenle kabarttığı saçlarıyla 'Gotik' bir gelin olmuştu.

AŞK-I MEMNU


Daha sonra kariyerinde zirveyi göreceği Aşk-ı Memnu dizisinde rol alan Hazal Kaya, 'Nihal Ziyagil' karakteriyle hafızalara kazındı. Dizide giydiği her elbise günlerce konuşulan Kaya'nın gelinliği de büyük olay olacaktı.

Dizide Behlül Haznedar (Kıvanç Tatlıtuğ) ile evlenecek olan Hazal Kaya'nın gelinliği uzun bir süre konuşuldu. Dantel detayları, dekoltesi, uçuş uçuş eteği ve upuzun duvağıyla büyük beğeni topladı.


Sade makyaj ve saç tercihiyle de övgü alan Hazal Kaya'nın dizide düğünü hiç de istediği gibi gitmemiş ve üzerinde gelinliğiyle ağlayarak koştuğu sahne dizi tarihine geçmişti.


AŞK


Aşk-ı Memnu'nun ardından AŞK isimli dizide başrol oynayan Hazal Kaya burada da Azra karakteriyle gelinlik giydi. Can (Kaan Urgancıoğlu) karakteriyle nikah masasına oturdu.


Bu kez straplez bir model giyen Hazal Kaya, fazla düz saçı ve makyajıyla sade bir gelin olmuştu.

Kış gelinini canlandıran Hazal Kaya gelinliğin üzerine de kırık beyaz bir şal almıştı.

MARAL: EN GÜZEL HİKAYEM


Hazal Kaya, Aras Bulut İynemli ile başrolü paylaştığı 'Maral: En Güzel Hikayem' dizisinde de gelinlik giydi.

Yeni sezon tanıtımını düğün sahnesiyle yapan dizide damadın kim olduğunu göremediysek de, final bölümünde Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli sonunda birbirlerine kavuşuyorlardı.


Hazal Kaya bu kez dantel işlemeli tül detaylı göğüs kısmıyla dikkat çeken gelinliğinde, sade bir topuz saç modeli kullanmıştı.

Makyajı da yine aynı sadelikte olan Hazal Kaya, inci küpeleriyle görünümünü tamamlamıştı.

EVLENİYOR


5 yıldır Ali Atay ile aşk yaşayan Hazal Kaya, gerçek hayatında da gelinlik giymek üzere. Ünlü çift geçtiğimiz ay evleneceklerini açıkladı. Şimdi hayranları merakla güzel oyuncunun kendi düğününde giyeceği gelinliği bekliyor.

Polemik Haber


 

Yorumlar (0)
21
açık