Ünlü isimden Gülşen'e kıyafet tepkisi!

Şarkıcı Işın Karaca, son günlerde konserlerinde tercih ettiği sahne kostümleriyle gündem yaratan Gülşen hakkında konuştu. Karaca, Gülşen için, "Gülşen aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum" dedi.

Magazin 28.01.2022, 13:00 28.01.2022, 15:08
Ünlü isimden Gülşen'e kıyafet tepkisi!

Kızı Mia ile birlikte tatil yapmak için Uludağ'a giden Işın Karaca objektiflere yansıdı. Gazetecilerle sohbet eden ünlü isim "Karne sevinci ile hayatımızı donarak geçirdiğimiz 3 gün oldu" dedi.
Ünlü isim, daha sonra "Çocuklar için ilk dönem çok zordu. Üşüyorum ama Mia dağların prensesi kayağı çok seviyor. Bunun dışında albüm çıkacak. Sürekli koşturmacadayız" ifadelerini kullandı.

"GÜLŞEN ASLAN GİBİ ŞARKICI"

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda meslektaşı Gülşen'in tercih ettiği sahne kostümü için "Bu kadarı fazla!" diyen Karaca, yeni açıklamalarda bulundu. 

48 yaşındaki şarkıcı, "Gülşen aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum. Son kostümünü görmedim, telefondan uzak durmaya söz verdim o yüzden bakmadım iyi çalışmalar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu