Ünlü model Romee Strijd anne oldu

Ünlü model Romee Strijd anne oldu 25 yaşındaki Hollandalı model Romee Strijd''in Mint adını verdiği kızı dünyaya geldi. Mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dile getiren Strijd, "Sonunda seni kollarıma aldığım için kendimi çok bahtiyar hissediyorum" dedi.

Magazin 05.12.2020, 11:00 05.12.2020, 11:00
Ünlü model Romee Strijd anne oldu

Podyum dünyasının aranılan isimlerinden olan 25 yaşındaki Romee Strijd, anne oldu.

Romee Strijd, kızı ile birlikte çekilen karesine, "Mint van Leeuwen! Sonunda seni kollarıma aldığım için kendimi çok bahtiyar hissediyorum" notunu düştü.


Modelin bu gönderisine ilk beğeni gönderen ise minik Mint'in babası Laurens van Leeuwen oldu.

İlk kez baba olmanın heyecanını yaşayan Leeuwen, kızı ve eşine aşık olduğu yorumunu yaptı.

Ünlü model, geçtiğimiz aylarda şu açıklamayı yapmıştı:

Yedi yıl boyunca regl görememe sebebiyle, iki yıl önce Polikistik Over tanısı konuldu. Anne olamamak ve Lauren ile en büyük hayalimiz olan aile kuramamaktan korkuyorduk. Sonrasında benim Polikistik Over’ımın normal bir sendrom olmadığını anladım.

"Benimki vücudumun uçuş moduyla savaşmasından kaynaklanıyordu. Yani stresle savaşmaktan" ifadelerini kullanan Strijd, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

Herkesin yapısı farklı ama bu kadar tempo bende bu sonucu yarattı. Doğal tedavi yöntemlerini denedim. Doğru egzersizleri yaptım, vücudum için doğal kiloya ulaştım ve kilo vermek için kendimi zorlamadım. Ayrıca doğal gıda takviyelerini denedim. Akupunktur yaptım ve ülkem Hollanda’yı daha sık ziyaret edip, ailemle vakit geçirdim

Yorumlar (0)
19
açık