Manchester United, kulübü kendisine ihanet etmekle suçlayan ve teknik direktörü Eric Ten Hag'a saygı duymadığını ifade eden Süper Star'ı Cristiano Ronaldo'nun stat dışındaki posterini kaldırdı.

Hırvatistan 4-1 kazanarak Kanada'yı turnuvanın dışına itti! Hırvatistan 4-1 kazanarak Kanada'yı turnuvanın dışına itti!

Portekizli yıldız Ronaldo'nun katıldığı bir programda kulübü Manchester United'ı ve sezon başında takımın başına geçen Hollandalı teknik adam Erik ten Hag hakkındaki sert eleştirilerine Manchester United, 37 yaşındaki futbolcunun posterini sökerek karşılık verdi.

Kulübe yıllar sonra geri döndükten sonra bir futbolcunun en yüksek forma satışı rekoruna kıran Cristiano Ronaldo'nun 'ikonik' 7 numaralarla birlikte stadın dışına yerleştirilen posteri, Portekizli futbolcunun eleştirilerinden birkaç gün sonra kulüp tarafından kaldırıldı.

'BAZI KİŞİLERİN BENİ BURADA İSTEMEDİĞİNİ HİSSETTİM'

Ronaldo, kırmızı şeytanlarda kendisini kulüpten yollamaya çalışanlar olup olmadığı sorusuna, "Evet. Yalnızca teknik direktör değil, 2-3 kişi daha var. Kendimi ihanete uğramış hissettim. Bazı kişilerin beni burada istemediğini hissettim. Sadece bu yıl değil, geçen yıl da..." yanıtını vermişti

Oyuna alınmadığı Tottenham karşılaşmasının duraklama anlarında soyunma odasına gitmesi sonrası teknik direktör Eric Ten Hag tarafından bir maçlığına kadro dışı bırakılan Ronaldo, teknik direktör Eric Ten Hag'a saygısı olmadığını belirterek, "Ona saygım yok çünkü bana saygı göstermedi. Bana saygısı olmayana asla saygı duymam." demişti.

Polemik Haber