Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e yanıt: Biz Saray'daki zat'ın elini sıkmayacağız Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e yanıt: Biz Saray'daki zat'ın elini sıkmayacağız

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumuna dair uyarılarını yayınladı. Tahminlere göre bugün yağışların Samsun, Ordu ve Giresun çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

İSTANBUL DA ETKİLENECEK

Sözcü'nün haberine göre İstanbul ve çevresi de dahil olmak üzere kuzey şehirlerimizin büyük bölümü sağanak yağışlardan etkilenecek.

1218Buyuk 6Png Ol0Nir Fa Dkizwo Y L Udo7G Q

BİRÇOK ŞEHİR İÇİN KRİTİK UYARI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Kocaeli, Sakarya, Osmaniye çevreleri, İstanbul'un kuzey kıyıları, Hatay’ın kıyı kesimleri ile Van ve Hakkari’nin doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR ŞİDDETİNİ ARTIRARAK ESECEK

Rüzgarın, Marmara’nın güneyi, Kuzey ve kıyı Ege, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Doğu Akdeniz’in iç kesimleri, Orta Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun batısında kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.