Baykara açıklamada, dün akşam acil ameliyata alınan Uca’nın operasyonunun iyi geçtiğini ancak kritik 24 saatin beklendiği belirtti.

Ünlü televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca, sosyal medya hesabı üzerinden otomobilinde seyir halindeyken bilinci kaybolduğu için trafik kazası geçirdiğini duyurmuştu. Uca’nın sağlık durumuna ilişkin menajeri Kübra Kalem Baykara açıklama yaptı.

MENAJERİ BAYKARA'DAN AÇIKLAMA

Kaza geçirdiği sırada Uca’nın yanında da olan Baykara, Uca’nın dün akşam acil ameliyata alındığını ve başarılı geçtiğini belirtti. Baykara, kritik 24 saati atlatmayı beklediklerini bildirdi.

Metin Uca’nın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklama şöyle:

“Dostlarımıza ve sevenlerimize son durum açıklaması: 3 Kasım saat 15.15’te geçirdiğimiz trafik kazasına sebebiyet veren şah damar tıkanıklığı ve pıhtı nedeniyle dün aksam canım Metin Uca’yı acil operasyona aldılar. 2 saat süren zorlu ve riskli operasyon başarılı geçti. Kritik 24 saati atlatmayı bekliyoruz. Kalıcı hasar olmamasını tüm kalbimizle diliyoruz. Canım Metinimiz seni çok seviyoruz.

Erdoğan ile Bahçeli '50+1' tartışmaları sonrası ilk kez bir arada Erdoğan ile Bahçeli '50+1' tartışmaları sonrası ilk kez bir arada

Benim dışımda verilen bilgilere itimat etmeyiniz. Gerekli açıklamayı gelişmeler oldukça bu hesaptan yapacağım.”

Kaynak: Gazete Pencere