Otomobil menfeze devrildi, araçtaki 2 kişi öldü Otomobil menfeze devrildi, araçtaki 2 kişi öldü

Kahramanmaraş'ta yaşanan yıkıcı deprem felaketinin ardından yaşananlar ile alaklı konuşmasıyla gündem olan Ali Sunal, "Felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip 'Arkadaş ben yanlış yaptım, özür diliyorum' deyip istifa etmemesi normal midir sizce? Hayır efendim, böyle bir normal yok" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, Sunal'ın yaptığı konuşma hakkında açıklamalarda bulunarak, partisinin yayın organı olan Türkgün'de, programı ve Ali Sunal'ı hedef aldı.

'SOL DÜŞÜNCE HAVUZUNDA OLDUĞU BELLİ'

Çiçek'in kaleme aldığı yazısının bir kısmı şu şekilde:

"Kemal Sunal’ın siyasi görüşü nedir bilmiyoruz dedik ama oğlu Ali Sunal her hâlinden CHP’li ve sol düşünce havuzu içinde olduğu bellidir. Güldür Güldür programına Eren Bülbül’ü, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu anımsatan hiçbir görselle çıkmayıp “Berkin Elvan ölümsüzdür” şeklindeki afiş ve fotoğraflarla çıkmasından, Ekrem İmamoğlu gibi Türkiye’deki en çapsız, gayrimilli düşünceleri olan CHP’li Belediye Başkanı’yla olan samimiyetinden, Güldür Güldür programındaki hükümeti ve hükümet yanlılarını aşağılayan ama CHP ve kuyrukları için “Eksikliklerinizi görün” tarzında yol gösteren skeçlerinden bu hâli çok net anlaşılıyor. Elbette bunlar için bir yasaklama yoktur. Durduğu nokta neyse ona hizmet etmeye çalışıyor. Güldür Güldür programının oyuncu kadrosunun büyük bölümü de zaten sol düşünceye mensup olduğu için bu hizmet daha seri ve düzenli olmaktadır."

'ÇAPSIZ EKREM İMAMOĞLU'

"Ali Sunal, elbette hükümetin eksiği ve yanlışı varsa eleştirilir. Ama muhalefetin depreme karşı karnesi de ortada… Hadi bakalım bu hafta da cesaretin varsa Güldür Güldür programında onlara da değin… Çapsız, vizyonsuz, hizmetsiz Ekrem İmamoğlu sana kızar mı yoksa?"