Pandemiyi bilen medyum bitiş tarihini de vermiş

Amerikalı medyum ve yazar Sylvia Browne'un 2005'te yazdığı 'Kehanetler' adlı kitabındaki bir bölüm, yeniden gündem oldu. Söz konusu pandeminin tahmin edildiği kitapta, hastalığın bitiş tarihine dair yazılanlar dikkat çekti.

Sağlık 30.12.2021, 05:25 29.12.2021, 19:35
Pandemiyi bilen medyum bitiş tarihini de vermiş

ABD'li medyum ve yazar Sylvia Browne'un 16 yıl önce kaleme aldığı "Kehanetler" kitabında bulunan koronavirüs benzeri bir hastalıkla alakalı bilgiler şaşkınlık yaratmaya devam ediyor.

MASKE VE ELDİVENLER

2005'te yazılan kitapta 2020'lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz" ifadelerinin yer almasıyla uzun süre sosyal medyada gündem olmuştu.

'COVID-19 İLE BENZERLİK GÖSTERİYOR'

2005 ile 2100 yıllarında dünyada yaşanacak olayların tahmin edildiği kitabın 210'uncu sayfasında yazanlar, günümüzde ortaya çıkan Covid-19 salgınıyla birebir benzerlik gösterirken buradaki bir ayrıntı ise gözlerden kaçmadı.

'PANİĞE YOL AÇACAK'

Devamında ise, “Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açacak” diye yazan Sylvia Browne, bir kış boyunca büyük bir paniğe yol açacak hastalığın bitiş tarihi ile ilgili ise şu ifadeleri kullanıyor:

“10 yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolacak.”

Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu