Hayırsever iş insanı Osman Nuri Bakırcı'nın, Konya Seydişehir'de bulunan ve kullanılmaz halde olan halk kütüphanesini yeniden restore ederek hizmete girmesini sağlaması nedeniyle kütüphaneye, Bakırcı'nın isminin verilmesi için Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü’ne dilekçe verildi. 

Konya Kültür Turizm Bakanlığı ile Osman Nuri Bakırcı arasında imzalanan Seydişehir ilçesinde bulunan Kütüphane inşaat inin bitirilip Konya kültür Turizm il müdürlüğüne protokolle teslim edildi. Türkiye genelinde 36 okul, yurt, camii yapılmasına imza atan hayır sever iş insani Osman Nuri Bakırcı, "Konya Seydişehir halk kütüphanesinin teslim etmenin gururunu yaşıyoruz" dedi.

Düğün dönüşü iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı var Düğün dönüşü iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı var

FETÖ BATIRMAYA ÇALIŞMIŞTI

Türkiye genelinde 2012-2016 arası yaşanan FETÖ terör örgütünün batırmaya çalıştığı iş insanlarından biri olan Osman Nuri Bakırcı, "zor bir süreçte yaşasak da, 4 yıllık zor süreci geride bırakarak kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

İşte Bakırcı için Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü’ne sunulan dilekçe: