Portekizli yıldız, Tayland ve Avustralya'ya kamplarına giden katılmadı ve Atletico Madrid'e karşı oynanan hazırlık maçında oynamadı. Ancak, Pazar günü Rayo Vallecano ile 1-1 berabere kaldıkları maçta 45 dakika oynadı.

‘BENCE YAPABİLİR’

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen yıldız oyuncunun futbolcunun nasıl oynamasını istediği konusundaki vizyonuna uyup uymadığı sorulduğunda Ten Hag, Sky Sports'a, "Bence yapabilir ama başlamak için fit olması gerekiyor, daha yeni başladı. O harika bir futbolcu, bunu birçok kez kanıtladı ama her zaman şu anda ne olduğunuza, şu anda ne sunduğunuza ve şu anki performansınıza göre yargılanabilirsiniz" şeklinde kaydetti. 

İngiliz medyasının 37 yaşındaki oyuncunun Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilmek için kulüpten ayrılmak istediğini söylemesinin ardından Cristiano Ronaldo'nun United'daki geleceği yoğun spekülasyonlara konu oldu. 

Bu sezon Avrupa Ligi'nde oynayacak olan Manchester United, Premier Lig sezonunu Pazar günü Brighton & Hove Albion'a karşı oynayacağı maçla açacak. (Reuters)