Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu: İdam sehpasını kurmazsanız namertsiniz

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Şişli'de seçmenlere seslendi. Kılıçdaroğlu konuşmasında Bana idam sehpası kuracaklarmış. Kurmazsanız namertsiniz" dedi.

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu: İdam sehpasını kurmazsanız namertsiniz

''İstanbul'u beton ormanına dönüştürdüler. Yeşil alan bırakmadılar. Sandıkta mücadeleyi yapacağız. İstanbul Büyükşehir'e Ekrem İmamoğlu'nu getireceğiz. Ankara'ya Mansur Yavaş'ı getireceğiz. Ben bu halka güveniyorum. 25 yılda çözemediler. Ekrem İmamoğlu inşallah kısa sürede İstanbul'a nefes aldıracak. Halkı seven birisi. İşsizlik var biliyorum. Ekrem Bey'in projelerini kopya ediyorlar. Yapamazlar saray izin verirse konuşurlar. Ekrem Bey insanı seviyorum her mahalleye kreş yapacağım diyor, kültür merkezleri spor merkezleri yapacağım diyor. Sarayda her şey var. 17 yıldır iktidardalar. 17 yılda istedikleri kanunu kararnameyi çıkardılar.

''OYLARIMIZI BÖLMEYECEĞİZ''

Niye bu kadar işsizlik var? Köprü yaptılar ben o köprüden bedava geçemiyorum ki. Niye para alıyorsun benden? Köprüden ister geç ister geçme senden para alıyorlar. Vergiyi aldın bir de otobandan geçerken köprüden geçerken ayrıca para alacaksın. Zalime ve zulme karşı duracağız yeter söz milletindir diyeceğiz. Oylarımızı ayrıştırmak ve bölmek istiyorlar. Oylarımızı bölmeyeceğiz.

''SİZİN FERİŞTAHINIZ BİLE GELSE ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ''

Bizim verilmeyecek hesabımız yoktur. Biz işsizliği dile getiriyoruz. Hiç kimseyi ötekileştirmiyoruz. Herkesi seviyoruz. Ben bunu söylediğim için tahammül bile edemiyorlar. Dar ağacı, idam sehpaları kuruyorlar sanıyorlar ki Kılıçdaroğlu korkacak geri adım atacak. Sizin feriştahınız bile gelse asla geri adım atmayacağız. Şimdi kalkmış diyorlar ki bize ders verecekler, Kılıçdaroğlu'na idam sehpası kuracaklar. Kurmazsanız namertsiniz. Bu milletin hakkını sonuna kadar savunacağım kimse endişe etmesin. Ayın 31'inde sandığa gideceğiz. Ekrem İmamoğlu düzgün bir insan çalışkan üreten bir insan. Göreceksiniz o da başarılı olacak. Ona da tahammül edemiyorlar. Başarılı birisi.

''ARTIK MİLLET UYANDI''

Büyükşehir gider diye korkuyorlar gece uyuyamıyorlar. Uyumasınlar ne yaparlarsa yapsınlar artık millet uyandı. Yeter artık.''

ÖNE ÇIKANLAR

 • 1

  İBB'deki veri kopyalama işlemine 'yürütmeyi durdurma' kararı

  İstanbul 4. İdare Mahkemesi, Ekrem İmamoğlu'nun İBB veri tabanı kayıtlarının elektronik olarak kopyalanmasına yönelik talebine dair 'yürütmeyi durdurma' kararı verdi. Karar ilişkin açıklama yapan İBB Sözcüsü Murat Ongun, "Kurumumuza henüz bu yönde bir resmi tebligat yapılmamıştır. Resmi tebligat yapılınca gereği yapılacaktır" dedi.

 • 2

  Yunanistan'dan dikkat çeken S-400 yorumu

  Yunanistan Savunma Bakanı Evangelos Apostolakis, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 hava savunma sistemi almasının Ege bölgesindeki hava sahası kontrolü anlamında durumu tamamıyla değiştireceğini açıkladı. Yunanistan, S-300 hava savunma sistemi bulunduran NATO üyesi 3 ülke arasında yer alıyor.     

 • 3

  İstanbul'da 2 ajan yakalandı!

  Reuters haber ajansı duyurdu: Türkiye, pazartesi günü İstanbul'da 2 Birleşik Arap Emirlikleri( BAE) isitihbarat görevlisini casusluk suçlamasıyla gözaltına aldı. İstihbarat görevlilerden birinin Kaşıkçı cinayeti ile ilişkisi araştırılıyor.

 • 4

  Hizmet etmeye devam edeceğim

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, İBB Başkanı İmamoğlu'nun verilerin kopyalanması talimatına ilişkin, "Sayın İmamoğlu bunu yalanladıysa söyleyecek bir şey yok. Ortalıkta evraklar dolaşıyor. Birisi herhalde başkanın imzasını taklit etti, yazılı talimat yaptı. Eğer böyleyse bu daha vahim bir şey. Umarım böyle değildir. Ama bütün işleyişin hukukun içerisinde olması ve belediyedeki yöneticileri, çalışanları şüpheli gibi görmekten uzak davranması esas olmalıdır" dedi.

 • 5

  Meteoroloji uyardı! Haftasonu hangi bölgeler yağışlı?

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü iki bölge hariç yurt genelinde yağış uyarısında bulundu. İşte yağış beklenen bölgeler...

 • 6

  Ters kelepçe taktılar! McGregor böyle gözaltına alındı

  Son zamanlarda adı skandal olaylarla gündeme gelen dünyaca ünlü karma Conor McGregor dövüşçü hakkındaki kavga ve cinsel taciz suçlamaları nedeniyle gözaltına alındı. McGregor'un ters kelepçe takılarak gözaltına alınma anı görüntülendi.

 • 7

  İmamoğlu ve Erdoğan aynı camide

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, iş adamı Atalay Şahinoğlu'nun cenaze namazında buluştu. İkili, cuma namazının ardından cenaze namazı için birlikte saf tuttu.


DİĞER HABERLER

Bunu yaparsanız Türkiye demokrasi tarihine geçersiniz

'Komünist Başkan' özür diledi

İstanbullularla kutlama yapacağı tarih belli oldu

İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşıladı!

'Seçmen artık kutuplaşma istemiyor'

AK Parti 'Mazbata iptali' hazırlığında!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karius'un pabucu dama atıldı!

Berat Kandili yapılacak ibadetler hangileri?

Bu fabrika böcek üretiyor!

Ekrem İmamoğlu talimat verdi!

İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşıladı!

İmamoğlu ve Erdoğan aynı camide

Adetliyken kandilde hangi dualar edilir?

Ordu'da heyelan meydana geldi