Besle kargayı oysun gözünü!

Galatasaray'da takımdan ayrılacağı konuşulan Norveçli Omar Elabdellaoui'nin bu sezonki ücretinin tamamını istediği öne sürüldü.

Spor 01.09.2022, 10:51
Besle kargayı oysun gözünü!

Sarı kırmızılı yönetim, yeni sezonda kadroduda düşünmediği Omar Elabdellaoui ile masaya oturdu ancak oyuncusundan hiç beklenmedik bir yanıt aldı.

Galatasaray, Fransa'dan transfer edilen Leo Dubois ve sezona çok iyi bir başlangıç yapan Sacha Boey'un ardından sağ bekte üçüncü oyuncu durumuna düşen Omar'ın sözleşmesini feshetmek için harekete geçti. 

Norveçli oyuncu 2020 yazında Olympiacos ile sözleşmesi sona erdikten sonra bedelsiz olarak Galatasaray'a transfer olmuştu.

ÜCRETİMİN TAMAMINI İSTEDİ

Hürriyet'in haberine göre; 30 yaşındaki Norveçli futbolcuya bu sezon kadroda düşünülmediğini anlatan yöneticiler, sözleşmeyi feshetmek istediklerini bildirdi. Kontratının bitimine 1 yıl kalan Omar ise bu sezonki ücretinin tamamını yani 1 milyon 400 bin Euro'yu istedi.

BEKLENMEDİK TAVIR

Yılbaşı gecesi evinde geçirdiği kaza nedeniyle sahalardan 1 yılı aşkın süre uzak kalan Omar'ın tedavi süresince sözleşmesinde var olan ücreti 'oynuyormuş' gibi ödeyen Sarı kırmızılı yönetim, Omar ve menajeri ile bir kez daha görüşüp anlaşmaya çalışacak.


 

Yorumlar (0)
19
az bulutlu